II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

Strefa video

Konsultacje

 

 

Harmonogram konsultacji nauczycieli  II LO im. Emilii Plater  2022/23

 

Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia, godzina

sala

1

dyr. Andrzej Sikona

wtorek, 14.30 - 15.30

111

2

Adamiuk Małgorzata

środa, 15.25 -16.25

125

3

Artecki Artur

wtorek, 15.30 - 16.00

007

4

Beczek Beata

poniedziałek, 7.00 - 8.00

311

5

Bomba Marzena

czwartek, 7.00 - 8.00

315

6

Borkowska Edyta

poniedziałek, 7.00 -8.00

309

7

Borsuk Maciej

piątek, 7.00 - 8.00

230

8

Buksiński Piotr

piątek, 7.00 - 8.00

113

9

Chmielowski Michał

poniedziałek 14.30-15.30

215

10

Chwalczuk-Wrzosek Marta

wtorek, 7.30 - 8.00

czwartek, 7:30 - 8.00

131

11

Czerko Andrzej

czwartek, 16.15 - 17.15

113

12

Domanowska Małgorzata

wtorek, 7.00 - 8.00

225

13

Fedoruk-Połowniak Anna

poniedziałek, 15.20 - 16.20

124

14

Filipiuk Sławomir

wtorek, 7.30 - 8.00

czwartek, 7:30 - 8.00

209

15

Galej-Mazur Dorota

piątek, 7.00 - 8.00

308

16

Iwaszko Judyta

wtorek, 7.00 - 8.00

207

17

Jarząbkowski Andrzej

wtorek, 7.00 - 8.00

301

18

Jaszczuk Anna

piątek, 14.30-15.30

210

19

Kalita Cezary

poniedziałek, 7.30 - 8.00

230

20

Kapela Małgorzata

piątek, 7.00-8.00

301

21

Kasperuk Beata

nauczyciel tymczasowo nieobecny

214

22

Kędziora Tomasz

poniedziałek, 7.30 - 8.00

środa, 7.30 - 8.00

007

23

Kokoszkiewicz Teresa

wtorek, 7.00 - 8.00

220

24

Korniluk Katarzyna

piątek, 15.15-16.15

p.ped SP

25

Kozaczuk Albina

poniedziałek, 15.20-16.20

127

26

Kozakiewicz Małgorzata

wtorek, 15.20 -16.20

219

27

Kurianowicz Jolanta

poniedziałek, 7.30-8.00

piątek, 7.30-8.00

115

28

Laszuk-Kalinowska Agnieszka

poniedziałek, 15.20 - 16.20

229ą

29

Maksymiuk Elwira

piątek, 7:00 - 8.00

201

30

Mańkowska Marzenna

piątek, 7.00 - 8.00

202

31

Marcinkowski Sebastian

środa, 17:00 - 18:00

101

32

Marczuk Dorota

poniedziałek, 7.00 - 8.00

15 SP

33

Markiewicz Beata

wtorek, 14:30-15:30

202

34

Michalczuk Renata

środa, 7.30 - 8.00

czwartek, 7.30 -8.00

212

35

Mikiciuk Mirosława

wtorek,15.00 - 15.30.

czwartek, 15.00 - 15.30

313

36

Mincewicz Marcin

poniedziałek, 7.30 - 8.00

środa 7.30 - 8.00

225

37

Palus Karol o.

piątek, 15:20-16:20

101

38

Pawluczuk Danuta

poniedziałek 14.30 - 15.30

219

39

Pieńkowska Renata

środa, 15.20 - 16.20

301

40

Pinczuk Dorota

środa, 15.20 - 16.20

308

41

Romaniuk Agnieszka

poniedziałek 7.30 - 8.00

środa 7.30 - 8.00

313

42

Romaniuk Marek

poniedziałek, 7.30 - 8.00

środa, 15.30 - 16.00

224

43

Romanowicz Aleksandra

piątek, 7.00 - 8.00

125

44

Rożnowicz Iwona

poniedziałek, 7.00 - 8.00 

105

45

Saczuk Katarzyna

czwartek, 15.20 - 16.20

306

46

Sadownik Bernarda

czwartek, 7.30 - 8.00

piątek 7.30 - 8.00

112

229

47

Semeniuk Marzena

poniedziałek, 14.30 - 15.30

308

48

Sikona Anna

poniedziałek, 14.30 - 15.30

232

49

Smędra Robert

czwartek, 7.00 - 8.00

007

50

Sokolnicka Agnieszka

środa 7.30 - 8.00

piątek 7.30 - 8.00

225

51

Sokolnicki Dariusz

środa,7.00 - 8.00  

221

52

Stanilewicz Dorota

piątek, 7.00-8.00

312

53

Szałkowska Renata

środa, 7.30 - 8.00

czwartek, 7.30 - 8.00

130

54

Szeląg Aneta

środa, 7.00-8.00

223

55

Szubarczyk Zenon

piątek, 7.00 - 8.00

126

56

Szyc Joanna

środa, 7.30 - 8.00 

czwartek, 7.30 - 8.00

128

57

Szydłowski Paweł

czwartek, 7.30 - 8.30

piątek, 7.30 - 8.00

216

58

Torenc Agnieszka

piątek, 7.00 - 8.00

307

59

Trębicka Małgorzata

poniedziałek, 7.00 - 8.00

101

60

Trochimiuk Dorota

poniedziałek, 7.00-8.00

215

61

Tumiłowicz Sylwia

środa, 14.30 - 15.30

208

62

Wawryniuk Hubert

piątek, 15.35 - 16.35

101

63

Winkler Renata

piątek 15.20-16.20

108

64

Władyszewska Zofia

poniedziałek, 7.15-7.45

wtorek,  7.15-7.45

12 SP

65

Wojdakowska Iwona

wtorek 14.30-15.30

225

66

Wołoczko Joanna

środa, 7.00 - 8.00

110

67

Zdunek Anna

wtorek, 14:30-15:30

6 SP

68

Ziemba Beata

środa, 15.20 - 16.20

231

 

platerka.pl/liceumindex.php?c=page&id=165
platerka.pl/liceum