II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

Strefa video

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Jadłospis

Jadłospis

Od stycznia 2021 Nasza placówka korzysta z elektronicznego zamawiania posiłków

  • Dzięki temu szybko i wygodnie zamówić posiłki, a także uregulować płatność w telefonie komórkowym lub na stronie www.
  • W łatwy sposób można dokonać odmówienia zamówienie w razie nieobecności dziecka w szkole. Pieniądze nie przepadają wykorzystując je w późniejszym terminie.
  • Aplikacja przypomni o konieczności zamówienia i Państwa dziecko nie będzie pozbawione obiadu.

 Przekierowanie do strony zamówień posiłków - pierwsze logowanie 

 Przekierowanie do strony zamówień posiłków

Instrukcja - pierwsze logowanie

Każdy kto chce korzystać z posiłków musi zalogować się jako użytkownik w tej aplikacji. Płatności za zamówione posiłki przyjmowane są przelewem bankowym – przez aplikację.

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: rejestracja nowego uźytkownika lub https://bit.ly/3awFVNS skopiować  link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome.

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć): jak się zarejestrować:

https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM 

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s 

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki (przedpłaty) a potem złożyć zamówienie. Zaliczkę ( przedpłatę) można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) . Każdy z Państwa po zarejestrowaniu ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata jest widoczna na Państwa koncie "obiadowym" po 2-3 dniach i dopiero wtedy mogą Państwo dokonać zamówienia.

Warunki korzystania za stołówki szkolnej określa zamieszczony poniżej Regulamin. Prosimy zapoznać się z jego treścią.

Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji. Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony. Jak to zrobić:-w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”. -następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką -kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”-pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.

Wniosek o zwrot nadpłaty za obiady stołówkowe

 

>>>>>> Regulamin stołówki 2023 <<<<<<

platerka.pl/liceumjadlospis
platerka.pl/liceum