Witamy na naszej stronie.

Aktualności

Powiększ obraz:

ZAWODOWYSTREAM

Powracamy w nowym roku szkolnym z cyklem  ZawodowyStream  - spotkaniami z przedstawicielami przeróżnych zawodów.
Zapraszamy na pierwszą transmisję na żywo!

Eliza Orzeszkowa

Lekkoatletki z Platerki najlepsze w mieście.

Na stadionie AWF w Białej Podlaskiej 08.10.2021 r. rozegrana została liga lekkoatletyczna w kategorii dziewcząt i chłopców.  Zawody miały rangę Finału Miasta i Rejonu. Nasze zawodniczki  zdobyły 545 punktów co dało im I miejsce w mieście oraz  III w rejonie. Z kolei chłopcy zgromadzili 764 punkty dzięki, którym wywalczyli II miejsce w mieście i IV w rejonie.

Powiększ obraz: Kazimierz Dolny - rynek

Klasa 2A odwiedziła Kazimierz Dolny i Sandomierz zwane nadwiślańskimi perłami :)

W dniach 7-8.10.2021 uczniowie klasy IIA wraz z koleżankami i kolegami z IIB udali się na wycieczkę, której celem było nie tylko poznanie walorów turystyczno-krajoznawczych Kazimierza Dolnego i Sandomierza nad Wisłą, ale przede wszystkim integracja oraz relaks po długotrwałym okresie zdalnego nauczania bo jak śpiewał Marek Grechuta:

Uczennice „Platerki” z udanym występem na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w ujeżdżaniu

25 września w Ośrodku Jeździeckim "Fidelius" pod Lublinem odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w ujeżdżeniu. Białą Podlaskę reprezentowały dwie uczennice naszego liceum Karolina Ostrowska oraz Paulina Zając.

Sztafety na podium

Bardzo udany występ w Powiatowych sztafetowych biegach przełajowych, zanotowały sztafety naszej szkoły. Zawody odbyły się 30.09.2021r w Sworach, zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli drugie miejsca w biegu 6 x 800 m. i dzięki temu wywalczyli awans  do Finału Rejonu. Opiekunowie drużyn serdecznie dziękują młodzieży za wysiłek i zaangażowanie włożone w reprezentowanie barw II LO.