II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

Strefa video

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Rekrutacja

Rekrutacja

Już niedługo, zbliża się ....

 

oferta na rok szkolny 2024/2025

Jesteśmy szkołą, która kształci otwartych, ciekawych świata, refleksyjnych, zaangażowanych i twórczych młodych ludzi. Przygotowujemy absolwentów do wszystkich kierunków studiów uniwersyteckich i politechnicznych, swobodnego porozumiewania się w języku obcym, osiągnięcia wykształcenia na wysokim poziomie. Wspieramy ich w uczeniu się, rozwoju, motywujemy do nauki. Pozostawiamy naszym uczniom wybór w czym i na jakim poziomie chcą się rozwijać.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszego liceum, którą opracowaliśmy z myślą właśnie o Tobie. Przeanalizowaliśmy oczekiwania kandydatów, którzy chcą uczyć się w naszej szkole oraz sugestie obecnych uczniów i oto przedstawiamy nasze propozycje dotyczące poszczególnych klas i realizowanych w nich przedmiotów w zakresie rozszerzonym.

Tutaj możesz znaleźć informację o szkole.

.

 

Lekcje w ramach projektu Europejski tydzień mobilnosci

18. września - język angielski w klasie 3a, temat lekcji: Smog - our impact on the environment. (Smog - nasz wpływ na środowisko). 19 września - zajęcia z wychowawcą w klasie 2d. Temat: Europejski tydzień mobilności. Pogadanka na temat: Smog - źródłem zagrożenia dla życia i zdrowia.
 
 
 
 
Czytaj więcej o: Lekcje w ramach projektu Europejski tydzień mobilnosci
platerka.pl/liceump,7,rekrutacja
platerka.pl/liceum