II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

Strefa video

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Rekrutacja

Rekrutacja

Oferta klas na rok szkolny 2021/2022

Jesteśmy szkołą, która kształci otwartych, ciekawych świata, refleksyjnych, zaangażowanych i twórczych młodych ludzi. Przygotowujemy absolwentów do wszystkich kierunków studiów uniwersyteckich i politechnicznych, swobodnego porozumiewania się w języku obcym, osiągnięcia wykształcenia na wysokim poziomie. Wspieramy ich w uczeniu się, rozwoju, motywujemy do nauki. Pozostawiamy naszym uczniom wybór w czym i na jakim poziomie chcą się rozwijać.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszego liceum, którą opracowaliśmy z myślą właśnie o Tobie. Przeanalizowaliśmy oczekiwania kandydatów, którzy chcą uczyć się w naszej szkole oraz sugestie obecnych uczniów i oto przedstawiamy nasze propozycje dotyczące poszczególnych klas i realizowanych w nich przedmiotów w zakresie rozszerzonym.

Tutaj możesz znaleźć informację o szkole.

Tutaj możesz znaleźć zestawienie klas w postaci tabeli.

Klasa 1A biologiczno–chemiczna

Klasa o tym kierunku stwarza możliwość uczenia się na poziomie rozszerzonym w czteroletnim cyklu kształcenia następujących przedmiotów: biologia, chemia, język angielski.

Czytaj więcej o: Klasa 1A biologiczno–chemiczna

Klasa 1B humanistyczna

Klasa o tym kierunku stwarza możliwość uczenia się na poziomie rozszerzonym w czteroletnim cyklu kształcenia następujących przedmiotów: wiedza o społeczeństwie, historia, język angielski.

Czytaj więcej o: Klasa 1B humanistyczna

Klasa 1C matematyczno-geograficzna

Klasa o tym kierunku stwarza możliwość uczenia się na poziomie rozszerzonym w czteroletnim cyklu kształcenia następujących przedmiotów: język angielski, matematyka, geografia.

Czytaj więcej o: Klasa 1C matematyczno-geograficzna

Klasa 1D matematyczno-informatyczna /matematyczno-fizyczna

Klasa o tym kierunku stwarza możliwość uczenia się na poziomie rozszerzonym w czteroletnim cyklu kształcenia następujących przedmiotów: matematyka, informatyka lub fizyka, język angielski.

Czytaj więcej o: Klasa 1D matematyczno-informatyczna /matematyczno-fizyczna

Klasa 1E matematyczno-biologiczna / matematyczno-chemiczna

Klasa o tym kierunku stwarza możliwość uczenia się na poziomie rozszerzonym w czteroletnim cyklu kształcenia następujących przedmiotów: matematyka, biologia lub chemia.

Czytaj więcej o: Klasa 1E matematyczno-biologiczna / matematyczno-chemiczna

Klasa 1F językowa

Klasa o tym kierunku stwarza możliwość uczenia się na poziomie rozszerzonym w czteroletnim cyklu kształcenia następujących przedmiotów: język polski, język angielski, język hiszpański.

Czytaj więcej o: Klasa 1F językowa

Klasa 1W wojskowa

Klasa o tym kierunku stwarza możliwość uczenia się na poziomie rozszerzonym w czteroletnim cyklu kształcenia następujących przedmiotów: język angielski, matematyka.

Czytaj więcej o: Klasa 1W wojskowa
platerka.pl/liceump,7,rekrutacja
platerka.pl/liceum