LEKKOATLETYKA
26.09.2009r.
Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców
Finał Miasta i Powiatu Biała Podlaska
KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT |
Liczba punktów ogółem |
Miejsca |
konkurencja |
892 |
Finał Miasta - IV, Finał Powiatu - VII |
100m |
Opiekun: mgr Marek Romaniuk
KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW |
Liczba punktów ogółem |
Miejsca |
konkurencja |
987 |
Finał Miasta - II, Finał Powiatu - VII |
100 m |
Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński
29.09.2009r.
Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu Biała Podlaska
Park Radziwiłłowski
|
|||
DZIEWCZĘTA |
miejsce |
||
- |
III |
||
CHŁOPCY |
miejsce |
||
- |
VI |
Opiekun: mgr Marek Romaniuk, Zbigniew Trzciński
30.09. 2009
Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Terespol
|
|||
DZIEWCZĘTA |
miejsce |
kategoria wiekowa |
|
Hołowna Magdalena |
XI |
1991-93 |
|
Czerewko Katarzyna |
XII |
1991-93 |
|
CHŁOPCY |
miejsce |
kategoria wiekowa |
|
Szucki Mateusz |
II |
1991-93 |
|
Kuśmierczyk Marek |
X |
1991-93 |
Opiekun: Wojciech Sarul
03.10.2009r.
Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Finał Miasta
|
|||
DZIEWCZĘTA |
miejsce |
kategoria wiekowa |
|
Hołownia Magdalena |
VI |
1991-1992 |
|
Jaroszuk Katarzyna |
VIII |
1991-1992 |
|
Melaniuk Karolina |
X |
1991-1992 |
|
Czerewko Katarzyna |
VIII |
1993-1994 |
|
CHŁOPCY |
miejsce |
kategoria wiekowa |
|
Szucki Mateusz |
II |
1993-1994 |
|
Kuśmierczyk Marek |
VIII |
1991-1992 |
Opiekun: mgr Marek Romaniuk
21.10.2009r.
Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Finał Województwa Lubartów
|
|||
DZIEWCZĘTA |
miejsce |
kategoria wiekowa |
|
Jaroszuk Katarzyna |
20 |
1991 |
|
Melaniuk Karolina |
27 |
1991 |
|
Wenio Iwona |
32 |
1992 |
|
Jakubiak Martyna |
46 |
1991 |
|
Pańko Iwona |
48 |
1991 |
|
CHŁOPCY |
miejsce |
kategoria wiekowa |
|
Szucki Mateusz |
I |
1992-1993 |
|
Kuśmierczyk Marek |
21 |
1991 |
|
Klasyfikacja końcowa |
|||
Reprezentacja chłopców |
VIII |
miejsce |
|
Reprezentacja dziewcząt |
X |
miejsce |
Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński
Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
10.11.2009r. Janów Podlaski
Lp. |
CHŁOPCY |
miejsce |
Kategoria wiekowa |
1 |
Szucki Mateusz |
I |
1992-1993 |
2 |
Kuśmierczyk Marek |
II |
1991 |
Opiekun: Mincewicz Marcin
Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Finał Województwa Adamów 22.04.2010 r.
Lp. |
CHŁOPCY |
miejsce |
Kategoria wiekowa |
1. |
Szucki Mateusz |
I |
1992-1993 |
2. |
Kaliszuk Rafał |
33 |
1991 |
3. |
Jabłoński Damian |
47 |
1991 |
4. |
Nogaczewski Daniel |
63 |
1991 |
5. |
Czarnecki Michał |
69 |
1991 |
Lp. |
Dziewczęta |
miejsce |
Kategoria wiekowa |
1. |
Jaroszuk Katarzyna |
30 |
1991 |
2. |
Melaniuk Karolina |
24 |
1991 |
3. |
Wenio Iwona |
23 |
1991 |
4. |
Jakubiak Martyna |
31 |
1991 |
5. |
Pańko Iwona |
35 |
1991 |
Klasyfikacja końcowa |
Reprezentacja chłopców |
VIII |
miejsce |
Reprezentacja dziewcząt |
X |
miejsce |
Opiekun: Zbigniew Trzciński
Pływanie Indywidualne Dziewcząt Finał wojewódzki 08.12.2009 r. Zamość |
imię i nazwisko |
miejsce |
Joanna Iżko
|
VI |
Damian Jabłoński |
VI |
Tenis Stołowy Dziewcząt- Finał Rejonu 28.10.2009r. Parczew |
imię i nazwisko |
miejsce |
Katarzyna Niedziółka |
VI |
Opiekun; p. Iwona Wojdakowska
Pływanie Drużynowe Dziewcząt Finał Powiatu 04.11.2009 r. Biała Podlaska |
Sztafeta Dziewcząt |
Miejsce III |
Opiekun: pani Małgorzata Domanowska
Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt Finał Powiatu. Biała Podlaska 19.01.2010 |
|
Reprezentacja dziewcząt |
III miejsce |
Reprezentacja chłopców |
VI miejsce |
Opiekun: Iwona Wojdakowska
Szkolne zawody Cheerleaders
organizator : Małgorzata Domanowska, Iwona Wojdakowska
Siatkówka Kobiet Finału Powiatu 04.03.2010r. |
|
Reprezentacja II LO |
miejsce II |
Opiekun: p. Iwona Wojdakowska
Siatkówka Mężczyzn Finał Powiatu Biała Podlaska11.03.2010 r. |
|
Reprezentacja II LO |
miejsce V |
Opiekun: p. Małgorzata Domanowska
Piłka Ręczna Dziewcząt Finał Powiatu Biała Podlaska 12.01.2010 r. |
|
Reprezentacja II LO |
II miejsce |
Opiekun: Pan Marek Romaniuk
Piłka Ręczna Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska 07.01.2010 r. |
|
Reprezentacja II LO |
IVmiejsce |
Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński
Gala Piłki Ręcznej Dziewcząt miejsce IV 21.04.2010
Organizator: Zbigniew Trzciński, Marek Romaniuk
Gala Piłki Ręcznej Chłopców miejsce I 23.04.2010
Organizator: Zbigniew Trzciński, Marek Romaniuk
Halowa Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta Biała Podlaska 11.01.2010 r. |
Reprezentacja II LO |
IV miejsce |
Opiekun: Pan Mincewicz Marcin
Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta Biała Podlaska 01.06.2010 r. |
Reprezentacja II LO |
IV miejsce |
Opiekun: Pan Mincewicz Marcin
Piłka Nożna Dziewcząt Finał Miasta Biała Podlaska 19.05.2010 r. |
Reprezentacja II LO |
IV miejsce |
Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska
Koszykówka Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska 20.01.2010 r. |
|
Reprezentacja II LO |
IV miejsce |
Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński
Koszykówka Dziewcząt Finał Powiatu Biała Podlaska 22.01.2010 r. |
|
Reprezentacja II LO |
II miejsce |
Opiekun: Wojciech Sarul