Akademia z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
2026-05-12
30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
2026-05-12
30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.