Paweł Sobczuk
Otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Patrycja Lewczuk
Otrzymała Stypendium Ministra Edukacji Narodowej
Łukasz Arseniuk
Otrzymał Stypendium Koła Bialczan
Adrian Malczuk
Otrzymał Stypendium Koła Bialczan
Anna Sawczuk
Otrzymała Stypendium Koła Bialczan
Tomasz Dymowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Katarzyna Bandarzewska
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Paweł Klamczyński
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Edyta Wasyluk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Monika Wińska
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Paweł Sobczuk
Podopieczny Krajowego Funduszu na rzecz dzieci uzdolnionych.
Otrzymał Stypendium w ramach
"Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Paweł Sobczuk
Finalista Etapu Centralnego XXXIX Olimpiady Biologicznej
Opiekun mgr Ewa Kwiatkowska-Drwięga
Paweł Sobczuk
Finalista Etapu Centralnego XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Opiekun mgr Jolanta Kurianowicz
Rafał Sawicki
Finalista Etapu Centralnego XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Opiekun mgr Jolanta Kurianowicz
Justyna Martyniuk
Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Języka Rosyjskiego - Путевoдитель пo Москве
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Krystian Zawistowski
I miejsce w Miedzynarodowym KonkursieFizycznym "Rok przed maturą"
Opiekun: mgr Marek Kiryluk
Katarzyna Sawczuk
I miejsce w Ogólnoposkim Konkursie Poetyckim im. Marii Konopnickiej
na wiersz o tematyce podlaskiej
Opiekun: mgr Teresa-Anna Kosyra-Cieślak
Michał Mincewicz
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Marta Sacharczuk
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Beata Ziemba
Rafał Sawicki
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska
Aleksandra Furmaniak
II miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Beata Ziemba
Paweł Sobczuk
II miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska
Irena Jarocka
III miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Mateusz Wach
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Michał Mincewicz
I miejsce w szkolnym konkursie leksykalno-gramatycznym "Я учу и знаю русский язык"
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Dorota Daniluk
II miejsce w szkolnym konkursie leksykalno-gramatycznym "Я учу и знаю русский язык"
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Justyna Martyniuk
III miejsce w szkolnym konkursie leksykalno-gramatycznym "Я учу и знаю русский язык"
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Mateusz Ossowski
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji rosyjskiej zorganizowany przez Państwową Szkołę Wyższą w Białej Podlaskiej
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Magda Hyb
I miejsce w Regionalnym konkursie tłumaczeniowym z języka francuskiego
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Mariola Chwedoruk
II miejsce w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Francuski Deux-Sevres
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Ewelina Pliszka
III miejsce w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Francuski Deux-Sevres
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Magda Hyb
Wyróżnienie w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Francuski Deux-Sevres
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Paulina Maria Sowińska
Wyróżnienie w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Francuski Deux-Sevres
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Łukasz Arseniuk
Wyróżnienie w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Francuski Deux-Sevres
Opiekun: mgr Swietłana Juda
Mariola Chwedoruk
I miejsce Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka francuskiego
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Dominika Sobolewska
II miejsce Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka francuskiego
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Magdalena Skwarczyńska
Wyróżnienie za najlepiej napisane dyktando w Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka francuskiego
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Monika Głowacka
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Slawistycznym
Opiekun:mgr Anna-Teresa Kosyra-Cieślak
Wiktoria Sikorska
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Slawistycznym
Opiekun:mgr Marzenna Mańkowska
Magda Hyb
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Slawistycznym
Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk
Krystian Zawistowski
Finalista konkursu programistycznego
Opiekun: mgr Anna Sikona
Marcin Chudek
III miejcsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Adrian Malczuk
I miejcsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Damian Lewczuk
II miejcsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Grzegorz Skiba
III miejcsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Patrycja Symeczko
II miejsce w konkursie Języka Niemieckiego - etap powiatowy
Opiekun: mgr Maciej Borsuk
Monika Izdebska
V miejsce w konkursie Języka Niemieckiego - etap powiatowy
Opiekun: mgr Maciej Borsuk
Klaudia Ułańska
II miejsce w konkursie „Moja szkoła w obiektywie"
Opiekun: mgr Anna Jaszczuk
Klaudia Ułańska
I miejsce w konkursie „Moja szkoła w obiektywie" w kategorii "Głosowanie internautów"
Opiekun: mgr Anna Jaszczuk
Magdalena Skwierczyńska
Wyróżnienie serii zdjęć w konkursie „Moja szkoła w obiektywie"
Opiekun: mgr Anna Jaszczuk
Krzysztof Kowalczuk
Wyróżnienie w konkursie „Moja szkoła w obiektywie" w kategorii "Film"
Opiekun: mgr Anna Jaszczuk
Patryk Kratiuk
Wyróżnienie w konkursie „Moja szkoła w obiektywie"
Opiekun: mgr Anna Sikona
Wioleta Hołownia
Wyróżnienie w konkursie „Moja szkoła w obiektywie"
Opiekun: mgr Anna Sikona
Krystian Zawistowski
Finalista Międzynarodowego Konkursu Programistycznego High School Programming League
Opiekun: mgr Anna Sikona
Mateusz Daniluk
I miejsce w XXIII Konkursie Ekologicznym "Mój Las" - etap okręgowy
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Mateusz Daniluk
Finalista w XXIII Konkursie Ekologicznym "Mój Las" - etap okręgowy
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Marta Błaszczak
Wyróżnienie w XXIII Konkursie Ekologicznym "Mój Las" - etap okręgowy
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Tomasz Dymowski
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" - etap szkolny
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Agelika Żeleźnicka
I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Krajobrazy
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Anna Korniluk
II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Krajobrazy
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Ilona Mironiuk
III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Krajobrazy
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Dorota Caruk
I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Zwierzęta
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Emili Lipka
II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Zwierzęta
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Tomasz Dymowski
III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Zwierzęta
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka