Andrzej Kuśmierczyk
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Tomasz Dymowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Kamil Twarowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Ewelina Melaniuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Agnieszka Sawczuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Patrycja Lesiuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Marta Sołtysiuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Szymon Kuśmierczyk
Laureat V Ogólnopolskiej Olimpiady " O diamentowy Indeks"
organizowany przez Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie
Opiekun: mgr Renata Michalczuk
Joanna Szołucha
Finalistka XLI Olimpiady Biologicznej
Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz
Tomasz Dymowski
Finalista Centralnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz
Paulina Bilicz
Uczestniczka Olimpiady Teologii Katolickiej
Paweł Fedorczuk
VIII miejsce w Finale XVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Tomasz Dymowski
I miejsce w III edycji Geograficznego Konkursu Wiedzy o Regionie organizowanego pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Tomasz Dymowski
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Diamentowe Pióro i Tytuł Honorowy MAXIMA CUM LAUDE.
Monika Głowacka
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro
Kacper Rysak
Otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro
Emilia Lipka
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro
Andrzej Kuśmierczyk
II miejsce w konkursie "Rok przed maturą z fizyki"
Opiekun: mgr Renata Michalczuk
Iga Szefer
Uczestniczka finału konkursu "Zostań Pitagorasem-MUM"
Opiekun: mgr Małgorzata Kaczmarczyk
Magdalena Stolarczyk
Finalistka konkursu "I ty zostaniesz Pitagorasem"
Opiekun: mgr Anna Sikona
Paulina Czubaj
Uczestnik w finale konkursu "Zostań Euklidesem"
Opiekun: mgr Mirosława Górska
Andrzej Kuśmierczyk
Uczestnik w finale konkursu "Zostań Euklidesem"
Opiekun: mgr Mirosława Górska
Paweł Struk
Mateusz Jeziorek
Marek Rozwadowski
Michał Dorosz
Jakub Michalski
I miejsce w konkursie Let's Win
Opiekun: mgr Małgorzata Trębicka
Tomasz Dymowski
Wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie Literackim im. Apolinarego Nosalskiego
„Myśli w słowa zamknięte”
Tomasz Dymowski
Uczestnik II etapu Konkursu Biochemicznego organizowanego
przez Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie
Mateusz Jeziorek
Marek Rozwadowski
I miejsce w konkursie " Moje Miasto Biała Podlaska"
- film pt. "Zakochana Biała"
Opiekun: mgr Anna Jaszczuk
Monika Pawluk
IV miejsce w konkursie
"Wolność i odpowiedzialność w procesie kształtowania aktywności człowieka"
Paulina Kulupa
Mateusz Frączek
Zdobyli indeks Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Jakimiuk Dawid
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Anna Jaszczuk
Kacper Kokoszkiewicz
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz
Dawid Waszczuk
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Mirosława Górska
Łukasz Szymula
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz
Patryk Rybaczewski
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Mirosława Górska
Szymon Lipka
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Zganiacz
Jacek Mitura
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Mirosława Górska
Paweł Bessaraba
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Zganiacz
Kamil Twarowski
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz
Anna Byszuk
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Zganiacz