Piotr Zajączkowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Bartłomiej Suzonowicz
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Magdalena Chilimoniuk
Marta Kononiuk
I miejsce IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Magdalena Chilimoniuk
Marta Kononiuk
Grand Prix w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Joanna Pańkowska
Wyróżnienie w XLV Olimpiadzie Języka Rosyjskiego-etap okręgowy
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Joanna Pańkowska
I miejsce w I Rejonowym konkursie Ortograficznym
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Tomasz Majewski
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Izabela Wołoszkiewicz
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Bartek Suzonowicz
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji
Opiekun:mgr Marzenna Mańkowska
Ewelina Melaniuk
I miejsce w w Konkursie "Gra o indeks PSW"
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Marcin Żelazowski
II miejsce w w Konkursie "Gra o indeks PSW"
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Tomasz Majewski
III miejsce w w Konkursie "Gra o indeks PSW"
Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk
Marta Kononiuk
I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Barwy życia" rozważania o egzystencji ludzkiej
Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk
Marta Kononiuk
I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Barwy życia" rozważania o egzystencji ludzkiej
Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk
Magdalena Chalimoniuk
II miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Poezji Śpiewanej
Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk
Marta Kononiuk
wyróżnienie w XV Powiatowym Przeglądzie Poezji Śpiewanej
Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk
Magdalena Dębowska
II miejsce w XI Regionalnym Konkursie Recytatatorskim
Poezji i Prozy Francuskiej
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Dawid Woźniak
wyróżnienie w XI Regionalnym Konkursie Recytatatorskim
Poezji i Prozy Francuskiej
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Magdalena Olchowik
wyróżnienie w XI Regionalnym Konkursie Recytatatorskim
Poezji i Prozy Francuskiej
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Sylwia Bobińska
I miejsce w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym (powiat)
Opiekun: mgr Andrzej Czerko
Olga Torbicz
III miejsce w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym (powiat)
Opiekun: mgr Andrzej Czerko
Karolina Lewkowicz
I miejsce w Konkursie "Opowiedzieć świat"
Opiekun: mgr Barbara Dąbrowska
Magdalena Tymoszuk
wyróżnienie w II Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej
Opiekun: mgr Andrzej Czerko
Maciej Szczęsny
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza"
Opiekun: mgrEwa Borowska Kurpeta
Aleksandra Kusiak
Magdalena Chilimoniuk
I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej
Opiekun: mgr Małgorzata Trębicka
Magdalena Zbucka
I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"
Łucja Barej
II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"
Marta Juszczuk
III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"
Natalia Wegera
wyróżnienie w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"