Koszykówka

 

Koszykówka Chłopców Finał Powiatu 

Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

IV

 

 Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

Koszykówka Dziewcząt Finał Powiatu 

Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

III

 

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska

Piłka nożna

 

Halowa Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta

 Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

V

 

Opiekun: Pan Mincewicz Marcin

 

Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta

 Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

III

 

Opiekun: Pan Mincewicz Marcin

 

Piłka Nożna Dziewcząt Finał Miasta

 Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

II

 

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska

 

Piłka ręczna

 

Piłka Ręczna Dziewcząt

Finał Powiatu

Reprezentacja II LO

Miejsce I

 

 

 Opiekun: Pan Marek Romaniuk         

 

 

Piłka Ręczna Chłopców  

Finał Powiatu

Reprezentacja II LO

Miejsce II

 

 

 Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński      

 

 

Piłka Ręczna Dziewcząt

FINAŁ REJONU

Reprezentacja II LO

Miejsce II

 

 

 

 Opiekun: Pan Marek Romaniuk          

Pływanie

 

Pływanie  Drużynowe  Dziewcząt Finał Powiatu        Biała Podlaska

 

Sztafeta Dziewcząt

Miejsce III

     
 

 

 Opiekun: pani Małgorzata Domanowska

Pływanie  Drużynowe  Chłopców Finał Biała Podlaska

 

Sztafeta Chłopców

Miejsce II

     
 

 

Opiekun: pan Marcin Mincewicz

Pływanie Indywidualne  Dziewcząt i Chłopców

Finał Powiatu Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Łuciuk Jakub

II

 

 

Opiekun; p. Marcin Mincewicz

Pływanie Indywidualne  Dziewcząt i Chłopców

Finał Powiatu  Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Grzyb Aleksandra

II

Szczęch Natalia

III

 

Opiekun; p. Małgorzata Domanowska

 

Pływanie Indywidualne  Dziewcząt i Chłopców

Finał Rejonu  28.11.2010 r. Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Łuciuk Jakub

VII

 

 

 Opiekun; p. Marcin Mincewicz

Pływanie Indywidualne  Dziewcząt i Chłopców

Finał Wojewódzki  06.12.2012 r. Zamość

imię i nazwisko

miejsce

Grzyb Aleksandra

V

 

Opiekun; p. Małgorzata Domanowska

Siatkówka

 

Siatkówka Kobiet  Finału Powiatu Biała Podlaska

 

Reprezentacja II LO

 IV

 

Opiekun: p. Iwona Wojdakowska

Siatkówka Mężczyzn  Finał Powiatu 

Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

V

 

Opiekun: p. Zbigniew Trzciński

Tenis stołowy

 

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska

Drużyna

miejsce

Dziewczęta

VII

Chłopcy

VII

 

Opiekun : p. Iwona Wojdakowska

Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców w grze pojedynczej     Finał Powiatu. Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Tymoszuk Paulina

IV

Wakulski Grzegorz

VII

 

Opiekun; p. Iwona Wojdakowska