Koszykówka

 

Koszykówka Chłopców Finał Powiatu

Biała Podlaska 25.01.2012 r.

Reprezentacja II LO

V miejsce

 

Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

Koszykówka Dziewcząt Finał Powiatu

Biała Podlaska 01.03.2012 r.

Reprezentacja II LO

II miejsce

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska

Piłka Ręczna

Piłka Ręczna Dziewcząt Finał Powiatu

18.01.2012 Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

III miejsce

Opiekun: Pan Marek Romaniuk

Piłka Ręczna Chłopców  Finał Powiatu

Biała Podlaska 26.01.2012r.

Reprezentacja II LO

I miejsce

Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

Siatkówka

 

Siatkówka Kobiet  Finału Powiatu Biała Podlaska

14.02.2012 r.

Reprezentacja II LO

III miejsce

 

Piłka Ręczna Chłopców  Finał Rejonu

Biała Podlaska 17.02.2012r.

Reprezentacja II LO

II miejsce

Opiekun: p. Iwona Wojdakowska

Siatkówka Mężczyzn  Finał Powiatu

Biała Podlaska 13.02.2012 r.

Reprezentacja II LO

V miejsce

Opiekun: p. Zbigniew Trzciński

 

Piłka Nożna

Halowa Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta

Biała Podlaska 15.02.2012 r.

Reprezentacja II LO

V miejsce

 

Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta

Biała Podlaska 30.05.2012 r.

Reprezentacja II LO

V miejsce

Opiekun: Pan Mincewicz Marcin

 

Piłka Nożna Dziewcząt Finał Miasta

Biała Podlaska 31.05.2012 r.

Reprezentacja II LO

IV miejsce

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska

Pływanie Drużynowe

 

Pływanie  Drużynowe  Dziewcząt Finał Miasta 24.11.2011 r. Biała Podlaska

Sztafeta Dziewcząt

Miejsce III

Opiekun: pani Małgorzata Domanowska

 

Pływanie  Drużynowe  Chłopców Finał Miasta 24.11.2011 r. Biała Podlaska

Sztafeta Chłopców

Miejsce IV

Opiekun: pan Marcin Mincewicz

Tenis Stołowy

 

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców Finał Powiatu 21.12.2011r. Biała Podlaska

Drużyna

miejsce

Dziewczęta

VII

Chłopcy

V

Opiekun : p. Iwona Wojdakowska

 

Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców w grze pojedynczej - Finał Powiatu 03.11.2011r. Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Adamiuk Ewelina

II

Biernacka Paulina

XVIII

Dominik Laskowski

XI

Łozak Łukasz

XIV

Opiekun; p. Iwona Wojdakowska

 

 

Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców w grze pojedynczej - Finał Rejonu 09.11.2011r. Borki

imię i nazwisko

miejsce

Adamiuk Ewelina

VI

Opiekun; p. Iwona Wojdakowska

Pływanie indywidualne

 

Pływanie Indywidualne  Dziewcząt i Chłopców

Finał Powiatu 24.11.2010 r. Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Grzyb Aleksandra

II

Opiekun: p. Małgorzata Domanowska

 

Pływanie Indywidualne  Dziewcząt i Chłopców

Finał Wojewódzki  07.12.2011 r. Zamość

imię i nazwisko

miejsce

Grzyb Aleksandra

II

Opiekun: p. Małgorzata Domanowska