LEKKOATLETYKA


Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Terespol 22.09.2010

 

Reprezentacja naszej szkoły

Lp.

DZIEWCZĘTA 

miejsce 

Kategoria
wiekowa

1

Katarzyna Samociuk

III

1992-1994

Lp.

CHŁOPCY 

miejsce 

Kategoria
wiekowa

1

Szucki Mateusz

II

1992-1993

2

Kuśmierczyk Andrzej

III

1994

3

Jabłoński Damian

IX

1992-1993

Opiekun: Romaniuk Marek, Zbigniew Trzciński

 

Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców
Finał Miasta i Powiatu Biała Podlaska 24.09.2010 r.

 

Reprezentacja dziewcząt

Liczba punktów

Miejsce

konkurencje

897

Finał Miasta
IV

100m
400m
800m
Pchniecie kulą
Skok w dal
4x100m

Finał Powiatu
VII

 
   

Opiekun: Marek Romaniuk

Reprezentacja chłopców

Liczba punktów

Miejsce

konkurencje



1187


Finał Miasta
II

100m
400m
1500m
Pchniecie kulą
Skok w dal
4x100m

Finał Powiatu
VII


1037

Finał Rejonu
IV
Parczew 06.10.2010

         

Opiekun: Zbigniew Trzciński

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Finał Miasta 08.10.2010 r.

 

Reprezentacja naszej szkoły

Lp.

DZIEWCZĘTA 

miejsce 

Kategoria
wiekowa


  
 

Katarzyna Samociuk

I

1994-1995

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

Kategoria
wiekowa

1

Abramowicz Piotr

VI

1994-1995

Opiekun: Marek Romaniuk, Zbigniew Trzciński

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu
29.09.20010r. Biała Podlaska

 

Lp.

kategoria 

miejsce

1. 

DZIEWCZĘTA 

III

2.

CHŁOPCY

V

Opiekun: Marek Romaniuk, Zbigniew Trzciński

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Finał Województwa Adamów 20. 10.2010r.

 

Lp.

CHŁOPCY

miejsce 

Kategoria
wiekowa

1.

Szucki Mateusz

VIII

1992-1993

Lp. 

Dziewczęta 

miejsce 

Kategoria
wiekowa

1.

Samociuk Katarzyna

VI

1992-1994

Opiekun: Zbigniew Trzciński

                                Biegi ,, Katyńskie” Dziewcząt i Chłopców

Terespol 20.04.2011

 

Reprezentacja naszej szkoły

Lp.

DZIEWCZĘTA

miejsce

Kategoria

wiekowa

1

Katarzyna Samociuk

III

1992-1994

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

Kategoria

wiekowa

1

Szucki Mateusz

II

1992-1993

2

Kuśmierczyk Andrzej

III

1994

 

Opiekun: , Zbigniew Trzciński

PŁYWANIE

 

Pływanie Indywidualne Dziewcząt i Chłopców
Finał Powiatu 05.11.2010 r. Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Anna Bołtowicz

III

Damian Jabłoński

I

Opiekun: p. Małgorzata Domanowska, Marcin Mincewicz

 

Pływanie Indywidualne Chłopców
Finał Rejonu 05.11.2010 r. Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Damian Jabłoński

III

Opiekun: p. Marcin Mincewicz

 

Pływanie Drużynowe Dziewcząt Finał Rejonu 05.11.2010 r. Biała Podlaska

Sztafeta Dziewcząt

Miejsce IV

 

Opiekun: pani Małgorzata Domanowska

 

 

 

Pływanie Drużynowe Chłopców Finał Rejonu 05.11.2010 r. Biała Podlaska

Sztafeta Chłopców

Miejsce V

Opiekun: pan Marcin Mincewicz

 

TENIS

 

Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców w grze pojedynczej - Finał Powiatu 25.10.2010r. Biała Podlaska

imię i nazwisko

miejsce

Adamiuk Ewelina

IV

Nowicki Adrian

V

Adamiuk Arkadiusz

IX

Opiekun: p. Iwona Wojdakowska

 

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców Finał Powiatu 14.01.2011r. Biała Podlaska

imię i nazwisko
 

miejsce

Adamiuk Ewelina
Niedziółka Katarzyna

V

Nowicki Adrian
Staszewski Arkadiusz

V

Opiekun: p. Małgorzata Domanowska

 

KOSZYKÓWKA

 

Koszykówka Chłopców Finał Powiatu
Biała Podlaska 06.02.2011 r.

Reprezentacja II LO

IV miejsce

Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

 

Koszykówka Dziewcząt Finał Powiatu
Biała Podlaska 18.02.2011 r.

Reprezentacja II LO

I miejsce

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska, Pan Wojciech Sarul

 

Koszykówka Dziewcząt Finał Wojewódzki
Biała Podlaska 01.03.2011 r.

Reprezentacja II LO

II miejsce

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska, Pan Wojciech Sarul

 

PIŁKA NOŻNA

 

Halowa Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta
Biała Podlaska 02.02.2011 r.

Reprezentacja II LO

IV miejsce

Opiekun: Pan Mincewicz Marcin

 

Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta
Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

 

Opiekun: Pan Mincewicz Marcin

 

Piłka Nożna Dziewcząt Finał Miasta
Biała Podlaska

Reprezentacja II LO

 

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska

 

 

SIATKÓWKA

 

Siatkówka Kobiet Finału Powiatu Biała Podlaska
23.02.2010r.

Reprezentacja II LO

miejsce IV

Opiekun: p. Iwona Wojdakowska

 

Siatkówka Mężczyzn Finał Powiatu
Biała Podlaska15.02.2010 r.

Reprezentacja II LO

miejsce V

Opiekun: p. Zbigniew Trzciński

 

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Piłka Ręczna Dziewcząt Finał Powiatu
Biała Podlaska 09.02.2011 r.

Reprezentacja II LO

I miejsce

Opiekun: Pan Marek Romaniuk

 

Piłka Ręczna Dziewcząt Finał Rejonu
Biała Podlaska 16.02.2011 r.

Reprezentacja II LO

II miejsce

Opiekun: Pan Marek Romaniuk

 

Piłka Ręczna Chłopców Finał Powiatu
Biała Podlaska 14.02.2011 r.

Reprezentacja II LO

I miejsce

Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

 

Piłka Ręczna Chłopców Finał Rejonu
Łuków 18.02.2011 r.

Reprezentacja II LO

IVmiejsce

Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

 

  1. Obóz sportowo rekreacyjny Pobierowo 19-25.08.2010r. Romaniuk Marek, Mincewicz Marcin,  Trzciński Zbigniew.

 

2.  Wyjazd integracyjny  28.10.2010 r./ Warszawa

        a) Centrum Olimpijskie, Muzeum Sportu – prelekcja

  b) Mecz piłki ręcznej Reprezentacji Polski z Ukrainą.- Hala Torwar.

     Romaniuk Marek, Mincewicz Marcin,  Trzciński Zbigniew.

     

      3.Wyjazd na mecz  piłki ręcznej kobiet Polska-Słowacja / Lublin 03.12.2010. Romaniuk Marek,      Trzciński Zbigniew.

 

Nawiązanie współpracy ze szkołą GUOS w Brześciu / Republika Białoruś.

   Romaniuk Marek, Mincewicz Marcin,  Trzciński Zbigniew.

 

      4.Przyjęcie młodzieży białoruskiej na terenie naszej szkoły - mecze integracyjne. 27.04.2011r.

      5.Wizytza - mecze integracyjne 23.05.2011r.