LEKKOATLETYKA


26.09.2009r.

Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców

Finał Miasta i Powiatu Biała Podlaska

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

 

Liczba punktów ogółem

Miejsca

konkurencja

892

Finał Miasta - IV, Finał Powiatu - VII

100m
400m
800m
Pchnięcie kulą
Skokj w dal
4x400 m

   


Opiekun: mgr Marek Romaniuk

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

 

 

Liczba punktów ogółem

Miejsca

konkurencja

987

Finał Miasta - II, Finał Powiatu - VII

100 m
400 m
1500 m
Pchnięcie kulą
Skokj w dal
4* 100 m

   
 


 Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

 

29.09.2009r.

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu Biała Podlaska

Park Radziwiłłowski

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

DZIEWCZĘTA

miejsce

 

-

III

 

CHŁOPCY

miejsce

 

-

VI

 


Opiekun: mgr Marek Romaniuk, Zbigniew Trzciński

30.09. 2009

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Terespol

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

Hołowna Magdalena

XI

1991-93

Czerewko Katarzyna

XII

1991-93

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

Szucki Mateusz

II

1991-93

Kuśmierczyk Marek

X

1991-93

 


Opiekun: Wojciech Sarul

 

03.10.2009r.

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Finał Miasta

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

Hołownia Magdalena

VI

1991-1992

Jaroszuk Katarzyna

VIII

1991-1992

Melaniuk Karolina

X

1991-1992

Czerewko Katarzyna

VIII

1993-1994

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

Szucki Mateusz

II

1993-1994

Kuśmierczyk Marek

VIII

1991-1992

 


Opiekun: mgr Marek Romaniuk

 

21.10.2009r.

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców 

 

Finał Województwa Lubartów

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

Jaroszuk Katarzyna

20

1991

Melaniuk Karolina

27

1991

Wenio Iwona

32

1992

Jakubiak Martyna

46

1991

Pańko Iwona

48

1991

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

Szucki Mateusz

I

1992-1993

Kuśmierczyk Marek

21

1991

Klasyfikacja końcowa

   

Reprezentacja chłopców

VIII

miejsce

Reprezentacja dziewcząt

X

miejsce

 


Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

10.11.2009r.  Janów  Podlaski

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

Kategoria

wiekowa

 

1

Szucki Mateusz

I

1992-1993

2

Kuśmierczyk Marek

II

1991

 

 

Opiekun: Mincewicz Marcin

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

  Finał Województwa Adamów 22.04.2010 r.

 

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

Kategoria

wiekowa

 

1.

Szucki Mateusz

I

1992-1993

2.

Kaliszuk Rafał

33

1991

3.

Jabłoński Damian

47

1991

4.

Nogaczewski Daniel

63

1991

5.

Czarnecki Michał

69

1991

 

 

 

 

Lp.

Dziewczęta

miejsce

Kategoria

wiekowa

 

1.

Jaroszuk Katarzyna

30

1991

2.

Melaniuk Karolina

24

1991

3.

Wenio Iwona

23

1991

 

 

4.

Jakubiak Martyna

31

1991

5.

Pańko Iwona

35

1991

 

 

Klasyfikacja końcowa

 

Reprezentacja chłopców

VIII

miejsce

Reprezentacja dziewcząt

X

miejsce

 

 

Opiekun:  Zbigniew Trzciński

Pływanie Indywidualne  Dziewcząt

Finał wojewódzki  08.12.2009 r. Zamość

 

imię i nazwisko

miejsce

Joanna  Iżko

 

VI

Damian Jabłoński

VI

 

 

Tenis Stołowy Dziewcząt- Finał Rejonu

 28.10.2009r. Parczew

 

imię i nazwisko

miejsce

Katarzyna Niedziółka

VI

 

 

Opiekun; p. Iwona Wojdakowska

 

Pływanie  Drużynowe  Dziewcząt Finał Powiatu 04.11.2009 r. Biała Podlaska

 

Sztafeta Dziewcząt

Miejsce III

 

 

Opiekun: pani Małgorzata Domanowska

  

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt

Finał Powiatu. Biała Podlaska 19.01.2010

Reprezentacja dziewcząt

III miejsce

Reprezentacja chłopców

VI miejsce

 

Opiekun:  Iwona Wojdakowska

 Szkolne zawody Cheerleaders

 

organizator : Małgorzata Domanowska, Iwona Wojdakowska

Siatkówka Kobiet  Finału Powiatu 

04.03.2010r.

Reprezentacja II LO

 miejsce  II

 

Opiekun: p. Iwona Wojdakowska

Siatkówka Mężczyzn  Finał Powiatu 

Biała Podlaska11.03.2010 r.

Reprezentacja II LO

 miejsce V

 

Opiekun: p. Małgorzata Domanowska

Piłka Ręczna Dziewcząt Finał Powiatu 

Biała Podlaska 12.01.2010 r.

Reprezentacja II LO

II miejsce

 

 Opiekun: Pan Marek Romaniuk         

 

Piłka Ręczna Chłopców  Finał Powiatu 

Biała Podlaska 07.01.2010 r.

Reprezentacja II LO

IVmiejsce

 

Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

 

 

Gala Piłki Ręcznej Dziewcząt miejsce IV 21.04.2010

Organizator: Zbigniew Trzciński, Marek Romaniuk

 

 

Gala Piłki Ręcznej Chłopców miejsce I 23.04.2010

 

Organizator: Zbigniew Trzciński, Marek Romaniuk

Halowa Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta

 Biała Podlaska 11.01.2010 r.

 

Reprezentacja II LO

IV miejsce

 

Opiekun: Pan Mincewicz Marcin

 

 

Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta

 Biała Podlaska 01.06.2010 r.

 

Reprezentacja II LO

IV miejsce

 

Opiekun: Pan Mincewicz Marcin

 

 

Piłka Nożna Dziewcząt Finał Miasta

 Biała Podlaska 19.05.2010 r.

 

Reprezentacja II LO

IV miejsce

 

Opiekun: Pani Małgorzata Domanowska

 

Koszykówka Chłopców Finał Powiatu 

Biała Podlaska 20.01.2010 r.

Reprezentacja II LO

IV miejsce

 

 Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński

Koszykówka Dziewcząt Finał Powiatu 

Biała Podlaska 22.01.2010 r.

Reprezentacja II LO

II miejsce

 

Opiekun: Wojciech Sarul