LEKKOATLETYKA

19.09. 2007r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Terespol

Reprezentacja naszej szkoły

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

Izdebska Aneta

13

1989-1991

Fijałkowska Teresa

14

1989-1991

Konczarewicz Adrianna

34

1989-1991

Ługowska Joanna

37

1989-1991

Skuza Marlena

25

1989-1991

 

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

Kąkol Michał

15

1989-1991

Prokopiuk Robert

19

1989-1991

Ługowski Krzysztof

25

1989-1991

 

27.09.2007 r.

Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców Finał Miasta i Powiatu Biała Podlaska
Reprezentacja dziewcząt

Liczba punktów

Miejsce

konkurencje

902

Finał Miasta-V

100m

400m

800m

Finał Powiatu  VII

Pchnięcie kulą

Skok w dal

4x100m

 

Opiekun:mgr Marek Romaniuk

Reprezentacja chłopców

 

Liczba punktów

Miejsce

konkurencje

993

Finał Miasta V

100m

400m

1500m

Finał Powiatu VII

Pchnięcie kulą

Skok w dal

4x100m

 

 

Opiekun:mgr Zbigniew Trzciński

05.10.2007 r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Finał Miasta

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

1

Chilkiewicz Marcin

III

91-90

 

Opiekun:  mgr Marek  Romaniuk

29.09.2007r.

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu Biała Podlaska Park Radziwiłłowski

Lp.

kategoria

miejsce

1

DZIEWCZĘTA

III

2

CHŁPCY

IV

 

Opiekun: mgr Marek Romaniuk, mgr Zbigniew Trzciński

09.11.2007r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Janów Podlaski

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

1

Chilkiewicz Marcin

II

91-90

 

Opiekun:  mgr  Marek Romaniuk



KOSZYKÓWKA

15.10 2007r.

Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły I LO. im. I. J. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej

Reprezentacja II LO : III miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

31.10 2007r.

Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły I LO. im. I. J. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej

Reprezentacja II LO : III miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska

01.02.2008 r.

Koszykówka Chłopców   Eliminacje do Finału Powiatu  Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : II miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

13.02.2008 r.

Koszykówka Dziewcząt Eliminacje do Finału Powiatu  Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : II miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska

25.02.2008 r.

Koszykówka Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska.

Reprezentacja II LO : III miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

27.02.2008 r.

Koszykówka Dziewcząt Finał Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : III miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska



PIŁKA NOŻNA

22.02.2008 r.

Halowa Piłka Nożna Chłopców Finał Miasta Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : V miejsce

Opiekun: mgr Jacek Syryjczyk




PIŁKA RĘCZNA

11.12.2007 r.

Piłka Ręczna Chłopców   Eliminacje do Finału Powiatu  Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

30.01.2008 r.

Piłka Ręczna Dziewcząt Finał Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : III miejsce

Opiekun: mgr Marek Romaniuk

04.02.2008 r.

Piłka Ręczna Chłopców  Finał Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

12.02.2008 r.

Piłka Ręczna Chłopców  Finał Rejonu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

17.03.2008 r.

Piłka Ręczna Chłopców Finał Wojewódzki Puławy

Reprezentacja II LO : III miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

20.11.2007 r.

Pływanie  Drużynowe  Dziewcząt i Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska

sztafeta dziewcząt – IV miejsce
sztafeta chłopców– V miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska

18.04.2008r.

VII Gala w piłce ręcznej chłopców

Reprezentacja II LO : Ii miejsce

18.04.2008r.

VII Gala w piłce ręcznej chłopców

Reprezentacja II LO : I miejsce


SIATKÓWKA

07.03.2008 r.

Siatkówka Kobiet  Finału Powiatu

Reprezentacja II LO : II miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska

31.01.2008 r.

Siatkówka Mężczyzn eliminacje  Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO : V miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska


TENIS STOŁOWY

11.02.2008r.

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców Finał Powiatu. Biała Podlaska

Reprezentacja dziewcząt - V miejsce
Reprezentacja chłopców- V miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska