KOSZYKÓWKA

12.12.2006 r

V Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej

Reprezentacja II LO- I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

09.01.2007 r.

Koszykówka Kobiet  Eliminacje do Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- II miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska

24.01.2007 r.

Koszykówka Kobiet  Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- III miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska

01.03.2007 r.

Koszykówka Mężczyzn Eliminacje do Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

01.03.2007 r.

Koszykówka Mężczyzn  Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- II miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński


PIŁKA NOŻNA

28.09.2006 r.

Piłka Nożna Chłopców Eliminacje do Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- I miejsce

Opiekun: mgr Jacek Syryjczyk

13.12.2006 r.

Halowa Piłka Nożna Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- IV miejsce

Opiekun: mgr Jacek Syryjczyk


PIŁKA RĘCZNA

10.01.2007 r.

Piłka Ręczna Mężczyzn Eliminacje do Finału Powiatu  Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

17.01.2007 r.

Piłka Ręczna Kobiet Eliminacje do Finału Powiatu  Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- I miejsce

Opiekun: mgr Marek Romaniuk

17.01.2007 r.

Piłka Ręczna Kobiet Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- II miejsce

Opiekun: mgr Marek Romaniuk

08.03.2007 r.

Piłka Ręczna Mężczyzn Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

14.03.2007 r.

Piłka Ręczna Mężczyzn Finał Rejonu Łuków

Reprezentacja II LO- I miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

28.03.2007 r.

Piłka Ręczna Mężczyzn Finał Wojewódzki Lublin

Reprezentacja II LO- IV miejsce

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński


SIATKÓWKA

24.02.2007 r.

Siatkówka Kobiet  Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- III miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska

07.03.2007 r.

Siatkówka Mężczyzn eliminacje  Finału Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja II LO- III miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska


TENIS STOŁOWY

07.12.2006 r.

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja dziewcząt- II miejsce - awans do finału rejonu
Anna Sokołowska
Małgorzata Twarowska
Reprezentacja chłopców –II miejsce -  awans do finału rejonu
Piotr Kozak
Dawid Struk

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska

24.01.2007 r.

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców Finał Rejonu Radzyń Podlaski

Reprezentacja dziewcząt- VII miejsce
Anna Sokołowska
Małgorzata Twarowska
Reprezentacja chłopców –IX miejsce
Artur Kozak

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska


LEKKOATLETYKA

26.09.2006 r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Terespol

Reprezentacja naszej szkoły

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

Najdyhor Anna

23

91-90

Sieczko Małgorzata

25

91-90

Fijałkowska Teresa

7

91-90

Skuza Marlena

11

89-88

Romaniuk Iwona

14

89-88

Łapecka Agnieszka

16

89-88

     

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

Chilkiewicz Marcin

7

91-90

Kuc Kamil

34

89-88

Lewczuk Maciej

41

89-88

 

Opiekun: mgr Marek Romaniuk

03.10.2006r.

Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców Finał Miasta i Powiatu Biała Podlaska

Reprezentacja dziewcząt

Liczba punktów ogółem/miejsca

konkurencja

skład w poszczególnych konkurencjach

890

100m

1)Natalia Kopytiuk
2)Ewa Malczuk
3)Magdalena chwedczuk

   

400m

1)Magdalena Niemczuk
2) Marlena Skuza
3) Karolina Marczuk

   

Finał Miasta - IV

800m

1) Beata Chazan
2) Anna Najdyhor
3) Małgorzata Sieczko

   

Pchnięcie kulą

1) Anna Kłoczewska
2)Małgorzata Krzyżanowska

   

Finał Powiatu - VIII

Skok w dal

--

   

4x100m

1)Ewa Malczuk
2) Magdalena  Chwedczuk
3) Magdalena Niemczuk
4) Marlena Skuza

 

Opiekun: mgr Marek Romaniuk

Reprezentacja chłopców

Liczba punktów ogółem/miejsca

konkurencja

skład w poszczególnych konkurencjach

945

100m

1)Klimowicz Kamil,
2) Kucaba Michał,
3)Żak Emil

   

400m

1)Kucharzak Norbert
2),Zbański Paweł

   

Finał Miasta - V

1500m

1)Chilkiewicz Marcin
2)Prokopiuk Robert,
3)Brodacki Kamil

Pchnięcie kulą

1)Wielgus Jakub

   

Finał Powiatu - X

Skok w dal

1)Kozak Piotr,
2)Lewczuk Maciej,
3)Gmur Marcin

   

4x100m

1)Kucharzak Norbert,
2)Kuc Kamil,
3)Nowicki Paweł,
4) Klimowicz Kamil

 

Opiekun: mgr Zbigniew Trzciński

06.10.2006 r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Finał Miasta

Reprezentacja naszej szkoły

Lp.

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa

1

Najdyhor Anna

 

91-90

2

Sieczko Małgorzata

 

91-90

3

Swarcewicz Jowita

 

91-90

4

Dmitruk Maria

 

91-90

5

Fijałkowska Teresa

 

89-88

6

Marczuk Karolina

5

89-88

7

Hryniewicz Monika

 

89-88

8

Stankiewicz Marta

 

89-88

9

Chazan Beata

3

open

       

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa

1

Chilkiewicz Marcin

7

91-90

2

Prokopiuk Robert

 

91-90

3

Lewczuk Maciej

 

89-88

4

Dożynko Damian

 

89-88

5

Łasocha Maciej

 

89-88

6

Lewczuk Jakub

 

89-88

7

Nowicki Paweł

 

89-88

8

Kachniarz Michał

 

89-88

9

Kuc Kamil

 

89-88

 

Opiekun: mgr Marek Romaniuk, mgr Zbigniew Trzciński

09.10.2006r.

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu Biała Podlaska Park Radziwiłłowski

Lp.

DZIEWCZĘTA

miejsce

IV

1

Najdyhor Anna

6

Marczuk Karolina

2

Sieczko Małgorzata

7

Stankiewicz Marta

3

Swarcewicz Jowita

8

Skuza Marlena

5

Łepecka Agnieszka

10

Romaniuk Iwona

 

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

IV

1

Chilkiewicz Marcin

6

Dożynko Damian

2

Prokopiuk Robert

7

Łasocha Maciej

3

Kuc Kamil

8

Lewczuk Jakub

4

Lewczuk Maciej

9

Nowicki Paweł

5

Kucharzak Norbert

10

Kachniarz Michał

 

17.10.2006r.

Indywidualne Biegi Przełajowe – jesienne  Finał Wojewódzki Włodawa

Reprezentacja naszej szkoły

Lp.

DZIEWCZĘTA

miejsce

kategoria wiekowa/dystans

1

Chazan Beata

1

89-88  - 1500m

2

Marczuk Karolina

29

89-88  - 1500m

       

Lp.

CHŁOPCY

miejsce

kategoria wiekowa/dystans

1

Chilkiewicz Marcin

8

91-90  - 2000m

 

 

Beata Chazan - Mistrzynią Województwa !!!!!!

Opiekun: mgr Marek Romaniuk

10.11.2006r.

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Janów  Podlaski

Reprezentacja naszej szkoły
Lp. DZIEWCZĘTA miejsce kategoria wiekowa
1 Najdyhor Anna 19 91-90
2 Sieczko Małgorzata 14 91-90
3 Fijałkowska Teresa 5 91-90
4 Skuza Marlena 7 89-88
5 Marczuk Karolina 10 89-88
6 Chazan Beata 1 89-88
7 Przychodzka Katarzyna 12 89-88
       
Lp. CHŁOPCY miejsce kategoria wiekowa
1 Chilkiewicz Marcin 2 91-90

 

 

Opiekun:  mgr Marek Romaniuk


SPORTY INDYWIDUALNE

05.12.2006 r.

Pływanie  Indywidualne Dziewcząt i Chłopców   Finał Powiatu Biała Podlaska

Izabela Rygier –VI miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Domanowska

04.10.2006 r.

Tenis Ziemny Indywidualny Eliminacje Biała Podlaska

Piotr Wojtowicz - III miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska

26.10.2006 r.

Tenis Stołowy Indywidualny Dziewcząt i Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska

Artur Kozak - II  miejsce awans do finału rejonu
Dawid Struk – IV miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska

08.11.2006r.

Tenis Stołowy Indywidualny Dziewcząt i Chłopców Finał Rejonu. Radzyń Podlaski

Artur Kozak - IX  miejsce

Opiekun: mgr Iwona Wojdakowska