Kontakt z administracją: administracja@platerka.pl

opiekunem strony szkoły jest Pani mgr Anna Jaszczuk (opiekun@platerka.pl).

Lata 2016-2017:

Maciej Dedes  - 3d -  mdedes@platerka.pl - Administrator główny   
Kamil Zarzycki - 3d -kzarzycki@platerka.pl - Zastępca Admina
Karol Szutko - 3d - kszutko@platerka.pl 

Marta Melaniuk - mmelaniuk@platerka.pl - Zdjęcia

Lata 2014-2015:
Michał Jaroszewicz - mjaroszewicz@platerka.pl
Bartłomiej Suzonowicz - bsuzonowicz@platerka.pl
Patryk Zacharuk - pzacharuk@platerka.pl

 Lata 2011-2013:
Dominik Laskowski - domin1212@platerka.pl - Administrator główny
Damian Gajek - gajos@platerka.pl - Zastępca administratora głównego
Eryk Komarowski -ekomarowski@platerka.pl - treść / człowiek nie od pytań!
Pola Zasadzka - polcia421@platerka.pl - zdjęcia

 2009-2011:
Hubert Rusecki - hapar@platerka.pl majster
Klaudia Ułańska - klaudusieq@platerka.pl - treści/zdjęcia
Kamil Chwedczuk - kamil0993@platerka.pl - specjalista d/s komunikacji
Tomek Iwaszko - iwaszek12@platerka.pl - podaj, przynieś, pozamiataj
Radosław Weresa - radeczek@platerka.pl - specjalista d/s zarządzania jakością
 

Lata 2008-2010:
Daria Daniluk - daria@platerka.pl - zdjęcia

Założyciele i administracja 2007-2009:
Krzysztof Kowalczuk - krzycholud@platerka.pl (design)
Piotr Kłoczewski  - acron@platerka.pl (skrypt)
Anna Grzeszyk - ania@platerka.pl (treści)