Rok szkolny 2013/2014

Piotr Zajączkowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Bartłomiej Suzonowicz
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Magdalena Chilimoniuk
Marta Kononiuk
I miejsce IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk

Magdalena Chilimoniuk
Marta Kononiuk

Grand Prix w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk


Joanna Pańkowska
Wyróżnienie w XLV Olimpiadzie Języka Rosyjskiego-etap okręgowy

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk


Joanna Pańkowska
I miejsce w I Rejonowym konkursie Ortograficznym

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk


Tomasz Majewski
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk


Izabela Wołoszkiewicz
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk


Bartek Suzonowicz
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji

Opiekun:mgr Marzenna Mańkowska

Ewelina Melaniuk
I miejsce w w Konkursie "Gra o indeks PSW"

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk


Marcin Żelazowski
II miejsce w w Konkursie "Gra o indeks PSW"

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk

Tomasz Majewski
III miejsce w w Konkursie "Gra o indeks PSW"

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk


Marta Kononiuk
I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Barwy życia" rozważania o egzystencji ludzkiej

Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk

Marta Kononiuk
I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Barwy życia" rozważania o egzystencji ludzkiej

Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk

Magdalena Chalimoniuk
II miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Poezji Śpiewanej
 

Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk


Marta Kononiuk

wyróżnienie w XV Powiatowym Przeglądzie Poezji Śpiewanej
 

Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk

Magdalena Dębowska
II miejsce w XI Regionalnym Konkursie Recytatatorskim
Poezji i Prozy Francuskiej

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Dawid Woźniak
wyróżnienie w XI Regionalnym Konkursie Recytatatorskim
Poezji i Prozy Francuskiej

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Magdalena Olchowik
wyróżnienie w XI Regionalnym Konkursie Recytatatorskim
Poezji i Prozy Francuskiej

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Sylwia Bobińska
I miejsce w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym (powiat)

Opiekun: mgr Andrzej Czerko

Olga Torbicz
III miejsce w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym (powiat)

Opiekun: mgr Andrzej Czerko
 

Karolina Lewkowicz
I miejsce w Konkursie "Opowiedzieć świat"

Opiekun: mgr Barbara Dąbrowska

Magdalena Tymoszuk
wyróżnienie w II Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej

Opiekun: mgr Andrzej Czerko

Maciej Szczęsny
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza"

Opiekun: mgrEwa Borowska Kurpeta

Aleksandra Kusiak
Magdalena Chilimoniuk
I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej

Opiekun: mgr Małgorzata Trębicka

Magdalena Zbucka
I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"

Łucja Barej
II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"

Marta Juszczuk
III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"

Natalia Wegera
wyróżnienie w szkolnym konkursie fotograficznym
"Postaw na rodzinę"

 

 

Rok szkolny 2012/2013




Natalia Pietruszka
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Katarzyna Szarafińska
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Paulina Czubaj
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Dawid Kozak
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Kamil Twarowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Andrzej Kuśmierczyk
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Mateusz Jeziorek
Otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro


Kacper Rysak
Otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro

Marek Rozwadowski

I miejsce w konkursie " Szkoła w obiektywie" - kategoria film

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Eryk Komarowski
Damian Gajek
Mateusz Kloc
III miejsce w konkursie " Moje miasto - Biała Podlaska"
- kategoria film pt."Wiem gdzie żyję ..."

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Paula Czubaj
Finalistka konkursu " Zostań Euklidesem"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

Andrzej Kuśmierczyk
Finalista konkursu " Zostań Euklidesem"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

 

 

Rok szkolny 2011/2012

Andrzej Kuśmierczyk
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Tomasz Dymowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Kamil Twarowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Ewelina Melaniuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Agnieszka Sawczuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Patrycja Lesiuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Marta Sołtysiuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Szymon Kuśmierczyk
Laureat V Ogólnopolskiej Olimpiady " O diamentowy Indeks" 
organizowany przez Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie

Opiekun: mgr Renata Michalczuk

Joanna Szołucha
Finalistka XLI Olimpiady Biologicznej

Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz

Tomasz Dymowski
Finalista Centralnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz

Paulina Bilicz
Uczestniczka Olimpiady Teologii Katolickiej

Paweł Fedorczuk
VIII miejsce w Finale XVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Tomasz Dymowski
I miejsce w III edycji Geograficznego Konkursu Wiedzy o Regionie organizowanego pod patronatem  Lubelskiego Kuratora Oświaty

Tomasz Dymowski
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Diamentowe Pióro i  Tytuł Honorowy MAXIMA CUM LAUDE.

Monika Głowacka
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro

Kacper Rysak
Otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro

Emilia Lipka
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Złote Pióro

Andrzej Kuśmierczyk
II miejsce w konkursie "Rok przed maturą z fizyki"

Opiekun: mgr Renata Michalczuk

Iga Szefer

Uczestniczka finału konkursu "Zostań Pitagorasem-MUM"

Opiekun: mgr Małgorzata Kaczmarczyk

Magdalena Stolarczyk

Finalistka konkursu "I ty zostaniesz Pitagorasem"

Opiekun: mgr Anna Sikona

Paulina Czubaj
Uczestnik w finale konkursu "Zostań Euklidesem"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

Andrzej Kuśmierczyk
Uczestnik w finale konkursu "Zostań Euklidesem"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

Paweł Struk
Mateusz Jeziorek
Marek Rozwadowski
Michał Dorosz
Jakub Michalski

I miejsce w konkursie Let's Win

Opiekun: mgr Małgorzata Trębicka

Tomasz Dymowski
Wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie Literackim im. Apolinarego Nosalskiego
„Myśli w słowa zamknięte”

Tomasz Dymowski
Uczestnik II etapu Konkursu Biochemicznego organizowanego
przez Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie

Mateusz Jeziorek
Marek Rozwadowski
I miejsce w konkursie " Moje Miasto Biała Podlaska"
- film pt. "Zakochana Biała"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Monika Pawluk
IV miejsce w  konkursie
"Wolność i odpowiedzialność w procesie kształtowania aktywności człowieka"

Paulina Kulupa
Mateusz Frączek
Zdobyli indeks Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Jakimiuk Dawid
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Kacper Kokoszkiewicz
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz

Dawid Waszczuk
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

 Łukasz Szymula
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz

Patryk Rybaczewski
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

Szymon Lipka
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Zganiacz

Jacek Mitura
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

Paweł Bessaraba
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Zganiacz

Kamil Twarowski
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz

Anna Byszuk
Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Zganiacz

 

 

Rok szkolny 2010/2011

Katarzyna Szarafińska
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Tomasz Dymowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Paulina Bilicz
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Aleksandra Artyszuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Paulina Czubaj
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Joanna Szołucha
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Diamentowe Pióro i  Tytuł Honorowy MAXIMA CUM LAUDE.

Krystian Zawistowski

XVIII Olimpiada Informatyczna – zawody II stopnia

Opiekun: mgr Anna Sikona

Michał Micewicz
wyróżnienie w XLII  Olimpiada Języka Rosyjskiego - eliminacje okręgowe

Opiekun: mgr  Danuta Pawluczuk

Wiktoria Sikorska
wyróżnienie w XLII  Olimpiada Języka Rosyjskiego - eliminacje okręgowe

Opiekun: mgr  Marzenna Mańkowska

Tomasz Dymowski
II miejsce w kategorii poezji VII Regionalny Konkurs Literacki
im. Apolinarego Nosalskiego "Myśli i słowa zamknięte" Literacka pięciolinia

Opiekun: mgr  Ewa Michońska

Patryk Kratiuk

Grzegorz Skiba

Jakub Łagoda
I miejsce w konkursie "Moje miasto Biała Podlaska"
- film pt. „Krótko i na temat - Biała Podlaska"

I miejsce w głosowaniu internautów

Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz

Tomasz Iwaszko
Hubert Rusecki
Tomasz Dmowski
III miejsce w konkursie " Moje Miasto Biała Podlaska"
- film pt. "Kwiat paproci"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Paulina Czubaj
Uczestnik w finale konkursu "Zostań Euklidesem"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

Żaneta Olesiejuk
Uczestnik w finale konkursu "Zostań Euklidesem"

Opiekun: mgr Mirosława Górska

Izabela Wasyluk
II miejsce w Powiatowym  Konkursie Recytatorskim
" Kocham w różnych językach" - poezja miłosna (język rosyjski)

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Aleksandra Korpysz
wyróżnienie w Finale  XXXI Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego
"J.I Kraszewski - jego życie i dzieło"

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Kamila Szutko
wyróżnienie w Finale  XXXI Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego
"J.I Kraszewski - jego życie i dzieło"

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Ewa Mazur
nagroda Grand Prix w XI Festiwalu Herbertowskim w kategorii recytacja.

Opiekun: mgr Ewa Michońska

 Katarzyna Szarafińska
wyróżnienie w XI Festiwalu Herbertowskim w kategorii recytacja.

Opiekun: mgr Ewa Michońska

Klaudia Ułańska
wyróżnienie w konkursie "Moja szkoła w obiektywie"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

 Agnieszka Szabluk
wyróżnienie w konkursie "Moja szkoła w obiektywie".

Opiekun: mgr Ewa Borowska Kurpeta

 Katarzyna Sawczuk
otrzymała stypendium  Marszałka Województwa Lubelskiego w dziedzinie twórczości artystycznej
Poetycki dorobek  w roku szkolnym 2010-1011 to:

  • publikacja w „Gościńcu Bialskim” - czasopiśmie samorządu powiatu bialskiego            nr 7-8/2010
  • publikacja „psalmu 1938 i 1947”(w oryginale i w przekładzie po serbsku) w „Antologii współczesnych sztuk słowiańskich” wydanej na początku 2011 r., pod redakcją Olgi Lalić – Krowickiej w Krośnieńskiej Oficynie Wydawniczej
  • publikacja 9 wierszy w Podlaskim Kwartalniku Kulturalnym nr 2/2011
  • III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Przecież każdy pisze wiersze” w III kategorii wiekowej 16 - 21 lat

Opiekun: mgr Teresa Anna Kosyra-Cieślak

 Katarzyna Sawczuk
finalistka VII Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w kategorii literackiej

Opiekun: mgr Teresa Anna Kosyra-Cieślak

 Klaudia Giermańska
finalistka VII Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w kategorii plastycznej

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Katarzyna Szarafińska
I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Plusik"

Opiekun: mgr Anna Sikona

Monika Marczuk
II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Plusik"

Opiekun: mgr Anna Sikona

Mateusz Mazaruk
III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Plusik"

Opiekun: mgr Anna Sikona

Dominika Grot
III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Plusik"

Opiekun: mgr Anna Sikona

Justyna Wakulska
II miejsce w konkursie języka rosyjskiego "Gra o Indeks" zorganizowanym przez Państwową Szkołę Wyższą w Białej Podlaskiej

Opiekun: mgr  Marzenna Mańkowka

Dorota Daniluk
III miejsce w konkursie języka rosyjskiego "Gra o Indeks" zorganizowanym przez Państwową Szkołę Wyższą w Białej Podlaskiej

Opiekun: mgr  Danuta Pawluczuk

Mateusz Frączek
II miejsce w konkursie" Wiedzy o Rosji" zorganizowanym przez Państwową Szkołę Wyższą w Białej Podlaskiej

Opiekun: mgr  Marzenna Mańkowska

Izabela Wasyluk
III miejsce w konkursie" Wiedzy o Rosji" zorganizowanym przez Państwową Szkołę Wyższą w Białej Podlaskiej

Opiekun: mgr  Danuta Pawluczuk

Tomasz Dymowski
Wyróżnienie 2st. na szczeblu krajowym w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA

Opiekun: mgr  Renata Michalczuk

Tomasz Dymowski
Finalista diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Rodzinie

Tomasz Dymowski
Finalista wojewódzki Olimpiady Artystycznej

 

 

Rok szkolny 2009/2010



Paweł Sobczuk

Otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Patrycja Lewczuk
Otrzymała Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

 Łukasz Arseniuk
Otrzymał Stypendium Koła Bialczan

Adrian Malczuk
Otrzymał Stypendium Koła Bialczan

Anna Sawczuk
Otrzymała Stypendium Koła Bialczan

Tomasz Dymowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"


Katarzyna Bandarzewska
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"


Paweł Klamczyński
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Edyta Wasyluk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"


Monika Wińska
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Paweł Sobczuk
Podopieczny Krajowego Funduszu na rzecz dzieci uzdolnionych.
Otrzymał Stypendium w ramach
"Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Paweł Sobczuk
Finalista Etapu Centralnego XXXIX Olimpiady Biologicznej

Opiekun  mgr Ewa Kwiatkowska-Drwięga


Paweł Sobczuk
Finalista Etapu Centralnego XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Opiekun mgr Jolanta Kurianowicz


Rafał Sawicki
Finalista Etapu Centralnego XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Opiekun mgr Jolanta Kurianowicz

Justyna Martyniuk

Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Języka Rosyjskiego - Путевoдитель пo Москве

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Krystian Zawistowski
I miejsce w Miedzynarodowym KonkursieFizycznym "Rok przed maturą"

Opiekun: mgr Marek Kiryluk

Katarzyna Sawczuk
I miejsce w Ogólnoposkim Konkursie Poetyckim im. Marii Konopnickiej
na wiersz o tematyce podlaskiej

Opiekun: mgr Teresa-Anna Kosyra-Cieślak

Michał Mincewicz
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Marta Sacharczuk
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"

Opiekun: mgr Beata Ziemba

Rafał Sawicki
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"

Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska

Aleksandra Furmaniak
II miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"

Opiekun: mgr Beata Ziemba

Paweł Sobczuk
II miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"

Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska

Irena Jarocka
III miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Mateusz Wach
I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedza o Moskwie i Sankt-Petersburgu"

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Michał Mincewicz
I miejsce w szkolnym konkursie leksykalno-gramatycznym "Я учу и знаю русский язык"

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Dorota Daniluk
II miejsce w szkolnym konkursie leksykalno-gramatycznym "Я учу и знаю русский язык"

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Justyna Martyniuk
III miejsce w szkolnym konkursie leksykalno-gramatycznym "Я учу и знаю русский язык"

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Mateusz Ossowski
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji rosyjskiej zorganizowany przez Państwową Szkołę Wyższą w Białej Podlaskiej

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Magda Hyb
I miejsce w Regionalnym konkursie tłumaczeniowym z języka francuskiego

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Mariola Chwedoruk
II miejsce w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny  Ośrodek Francuski Deux-Sevres

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Ewelina Pliszka
III miejsce w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny  Ośrodek Francuski Deux-Sevres

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Magda Hyb

Wyróżnienie w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny  Ośrodek Francuski Deux-Sevres

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Paulina Maria Sowińska

Wyróżnienie w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny  Ośrodek Francuski Deux-Sevres

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Łukasz Arseniuk

Wyróżnienie w Regionalnym konkursie Wiedzy o Francji zorganizowanym przez Regionalny  Ośrodek Francuski Deux-Sevres

Opiekun: mgr Swietłana Juda

Mariola Chwedoruk

I miejsce Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka francuskiego

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Dominika Sobolewska

II miejsce Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka francuskiego

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Magdalena Skwarczyńska

Wyróżnienie za najlepiej napisane dyktando w Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka francuskiego

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek


Monika Głowacka
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Slawistycznym

Opiekun:mgr Anna-Teresa Kosyra-Cieślak

Wiktoria Sikorska
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Slawistycznym

Opiekun:mgr Marzenna Mańkowska

Magda Hyb
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Slawistycznym

Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk

Krystian Zawistowski
Finalista konkursu programistycznego

Opiekun: mgr Anna Sikona

Marcin Chudek
III miejcsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Adrian Malczuk
I miejcsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Damian Lewczuk
II miejcsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Grzegorz Skiba
III miejcsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Krąg"

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Patrycja Symeczko
II miejsce w konkursie Języka Niemieckiego - etap powiatowy

Opiekun: mgr Maciej Borsuk

Monika Izdebska
V miejsce w konkursie Języka Niemieckiego - etap powiatowy

Opiekun: mgr Maciej Borsuk

Klaudia Ułańska
II miejsce w konkursie  „Moja szkoła w obiektywie"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Klaudia Ułańska
I miejsce w konkursie  „Moja szkoła w obiektywie" w kategorii "Głosowanie internautów"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Magdalena Skwierczyńska
Wyróżnienie serii zdjęć w konkursie  „Moja szkoła w obiektywie"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

 

Krzysztof Kowalczuk
Wyróżnienie w konkursie  „Moja szkoła w obiektywie" w kategorii "Film"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Patryk Kratiuk
Wyróżnienie w konkursie  „Moja szkoła w obiektywie"

Opiekun: mgr Anna Sikona

Wioleta Hołownia
Wyróżnienie w konkursie  „Moja szkoła w obiektywie"

Opiekun: mgr Anna Sikona

Krystian Zawistowski
Finalista Międzynarodowego Konkursu Programistycznego High School Programming League

Opiekun: mgr Anna Sikona

Mateusz Daniluk
I miejsce w XXIII Konkursie Ekologicznym "Mój Las" - etap okręgowy

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
 

Mateusz Daniluk

Finalista  w XXIII Konkursie Ekologicznym "Mój Las" - etap okręgowy

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Marta Błaszczak

Wyróżnienie w XXIII Konkursie Ekologicznym "Mój Las" - etap okręgowy

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Tomasz Dymowski

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" - etap szkolny

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Agelika Żeleźnicka

I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Krajobrazy

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Anna Korniluk

II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Krajobrazy

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Ilona Mironiuk

III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Krajobrazy

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Dorota Caruk

I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Zwierzęta

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Emili Lipka

II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Zwierzęta

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Tomasz Dymowski

III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
"Zwierzęta i krajobrazy w obiektywie uczniów Platerki"- kategoria Zwierzęta

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka



 

 

Rok szkolny 2008/2009

Agata Czyżak
Otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów .


Łukasz Sobechowicz

Laureat Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło


Patrycja Lewczuk

Laureat Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło


Malczuk Adrian

Finalista Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło


Piotr Kujko

Laureat Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .

Opiekun: mgr Andrzej Czerko

Paweł Sobczuk

Podopieczny Krajowego Funduszu na rzecz dzieci uzdolnionych.
Otrzymał Stypendium  w ramach
"Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Wioleta Przybysz
Finalista konkursu z języka niemieckiego "Deutsch macht Spa
B""

Opiekun: mgr Maciej Borsuk

Ada Szymańska
I nagroda IV Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek


Martyna Wołodko
II nagroda IV Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek


Magda Pawluk
III nagroda IV Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Klaudia Sobolewska
I miejsce w eliminacjach powiatowych XII Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
"Moje miejsce na ziemi"

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Arleta Koleśnik
Sylwia Kowalczyk
Laureatki konkursu poetyckiego
Wiersze uczennic umieszczono w tomiku wierszy "Żyć Zaczynają"

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

GabrielaPłochacka
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Dominika Ledworuch
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Mariola Chwedoruk
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Magda Hyb
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Małgorzata Goławska
Ada Szymańska
Zakwalifikowały się do II etapu Okręgowej Olimpiady Języka Francuskiego

Opiekunowie: mgr Swietłana Juda
mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Magda Hyb
III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Francuskiej

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Klaudia Sobolewska
I miejsce w 54 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk

Ada Szymańska

I miejsce w konkursie tłumaczeniowym z j. francuskiego zorganizowany przez ośrodek francuski Deux-Sevres

Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Sylwia Demczuk
Małgorzata Tychmanowicz
II miejsce w konkursie tłumaczeniowym z j. francuskiego zorganizowany przez ośrodek francuski Deux-Sevres

Opiekun: mgr Juda Swietłana
mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek

Anna Grzeszyk
V miejsce w konkursie  „Moja szkoła w obiektywie"

Opiekun: mgr Anna Jaszczuk

Michał Cyrzan
Wyróżnienie w konkursie  "Moja szkoła w obiektywie"

Paweł Sobczuk
II miejsce w etapie centralnym XVI Ogólnopolskiej Olimpiady
Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Opiekun: mgr Ewa Kwiatkowska Drwięga

Paweł Sobczuk
II miejsce w IV Konkursie na temat bezpieczeństwa, ochrony ludności
oraz pierwszej pomocy przedmedycznej

Dominika Ledworuch
Finalista Diecezjalny Konkurs Wiedzy o św. Pawle

Opiekun: o Przemysław Kryspin

Karolina Juszczuk
Finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

opiekun: o.Szczepan Dzyr


Konarski
Finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Opiekun: o. Szczepan Dzyr


Patrycja Lewczuk

Wyróżnienie Konkurs ekologiczny

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Marta Nitychoruk
Wyróżnienie Konkurs ekologiczny

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
 

Sylwia Kukawska

I miejsce w I Konkursie slawistycznym organizowanym przez UMCS w Białej Podlaskiej

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Tomasz Szabluk

Wyróżnienie I Konkurs slawistyczny

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Agnieszka Dutkiewicz
III miejsce Kangur matematyczny

Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz



 

 

Rok szkolny 2007/2008

Agata Czyżak
II miejsce w etapie centralnym XVI Ogólnopolskiej Olimpiady
Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Opiekun:mgr Jolanta Kurianowicz

Mateusz Kałabun
Laureat XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - etap centralny

Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz

Łukasz Sobechowicz
Laureat szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939"

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Ewelina Ciepła
Wyróżnienie w XXXIX Olimpiadzie Języka Rosyjskiego na etapie okręgowym

Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska

Katarzyna Hasiuk
Wyróżnienie w XXXIX Olimpiadzie Języka Rosyjskiego na etapie okręgowym.

Opiekun: mgr  Marzena Mańkowska

Magdalena Matysek
Uczestnictwo w Olimpiadzie Języka Angielskiego - etap okręgowy

Opiekun: mgr Arkadiusz Sempruch

Łukasz Sobechowicz
Udział w Olimpiadzie Historycznej na szczeblu okręgowym

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Mateusz Pietrzela
Udział w Olimpiadzie Historycznej na szczeblu okręgowym

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Piotr Juszczuk
Paweł Bugaj
Piotr Zaniewski

Udział w Olimpiadzie „Dzieje oręża polskiego" na szczeblu okręgowym

Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło

Agnieszka Makaruk
Daniel Sorokosz

Udział w Olimpiadzie geograficznej na szczeblu okręgowym

Opiekun: mgr Halina Suzanowicz

Paula Mańkowska
Udział w II etapie Olimpiady Artystycznej w Lublinie.

Agata Chwedoruk
Udział w II etapie Olimpiady Artystycznej w Lublinie.

Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta

Daniel Sorokosz
Udział w II etapie Olimpiady z Przedsiębiorczości w Krakowie.

Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta

Bartosz Kossowski
Udział w II etapie Olimpiady z Przedsiębiorczości w Krakowie.

Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta

Paweł Sobczuk
III miejsce w województwie  Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Opiekun: mgr Ewa Kwiatkowska-Drwięga

Elżbieta Jaworek
III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej - etap szkolny

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Elżbieta Jaworek
Uczestnictwo w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej - etap wojewódzki

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Katarzyna Molendowska
II miejsce w III Regionalnym Konkursie Wiedzy o Francji.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Agnieszka Pyrkosz
Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Wiedzy o Francji.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Agnieszka Pyrkosz
Wyróżnienie za najlepsze opowiadanie w III Regionalnym Konkursie Wiedzy o Francji.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Agata Oleńska
Adrianna Skolimowska
Mateusz Pietrzela

II miejsce w Finale „Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej".

Opiekun: mgr Andrzej Czerko

Agnieszka Pyrkosz
Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka Francuskiego zorganizowany przez Ośrodek Francuski.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Jakub Szymański
Stypendium artystyczne marszałka woj. Lubelskiego w kategorii - graffiti fotografia.

Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta

Jacek Jarząbkowski
Stypendium artystyczne marszałka woj. Lubelskiego w kategorii -fotografia.

Aneta Filipiuk
II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej.

Opiekun: mgr Swietłana Juda

Marcin Juszczuk
I miejsce w szkolnym Konkursie Leksykalno Gramatycznym z Języka Rosyjskiego

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Aleksandra Junczyk
II miejsce w szkolnym Konkursie Leksykalno Gramatycznym z Języka Rosyjskiego

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Ewelina Wierzbińska
III miejsce w szkolnym Konkursie Leksykalno Gramatycznym z Języka Rosyjskiego

Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska

Teresa Fijałkowska
III miejsce -Konkurs Języka Rosyjskiego „Test wiedzy o Rosji"
organizowany przez Zakład Języka Rosyjskiego przy PWSZ w Białej Podlaskiej

Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska

Aleksandra Rudzka
Krzysztof Ługawski
Adrian Zgorzałek

Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Zganiacz

Agnieszka Dutkiewicz
Kamil Korytowski

Wyróżnienie -  w Konkursie Matematycznym „Kangur"

Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz

Marcin Wieluński
III miejsce - Konkurs Języka Niemieckiego miasta Biała Podlaska

Opiekun: mgr Maciej Borsuk

Michał Brzeziński
Kamil Kopytowski

Laureaci - Konkursu Fizycznego „Lwiątko"

Opiekun: mgr Renata Michalczuk

Patrycja Lewczuk
Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy Astronomicznej

Opiekun: mgr Renata Michalczuk

Bartłomiej Makarewicz
Wojciech  Moś

Udział w Konkursie Fizycznym „Rok Przed Maturą"

Opiekun: mgr Renata Michalczuk

Jakub Wielgus
V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Statystycznym

Opiekun: mgr Andrzej Sikona

Małgorzata Goławska
Bernard Jaszczyk
Paweł Sobczuk

Udział w eliminacjach rejonowych  „Konkurs wiedzy obronnej i ochrony ludności"

Opiekun: mgr Magda Sikorska

Bernard Jaszczyk
Paweł Sobczuk

Udział w konkursie na temat
„Bezpieczeństwa, ochronny ludności i I pomocy przedmedycznej"

Opiekun: mgr Magda Sikorska

Agata Chwedoruk
I miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej

Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
mgr Ewa Michońska

Anna Grzeszyk
II miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej

Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
mgr Ewa Michońska

Dominika Ledworuch
III  miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej

Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
mgr Ewa Michońska

Artur Bujan
Magdalena Pupiel
Marlena Stępień

Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim

Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk

Marlena Stępień
I miejsce w Konkursie  Znajomi „Lalki" Bolesława Prusa

Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk

Sylwia Piwniczek
Joanna Rowińska

II miejsce w Konkursie  Znajomi „Lalki" Bolesława Prusa

Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk

Małgorzata Sieczko
Adrian Wegera

III miejsce w Konkursie  Znajomi „Lalki" Bolesława Prusa

Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk

Emilia Bucka
II miejsce w Konkursie Ekologicznym LOP - etap okręgowy

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Paweł Sobczuk
Wyróżnienie  w Konkursie Ekologicznym LOP

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Patrycja Lewczuk
Udział w centralnych eliminacjach Konkursu LOP

Opiekunowie: mgr Irena Kuźmicka

Emilia Bucka
Udział w centralnych eliminacjach Konkursu LOP

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka

Rafał Sawicki
Paweł Sobczuk

Wyróżnienie w Konkursie „Eco‑Planeta"

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka



 

 

Rok szkolny 2006/2007

Monika Babkiewicz
Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego na etapie centralnym.

Opiekun: mgr Marzena Mańkowska

Aleksandra Łojewska
Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego na etapie centralnym.

Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk

Anna Szymanek
Wyróżnienie w XXXVIII Olimpiadzie Języka Rosyjskiego na etapie okręgowym.

Dorota Rucińska
Finalistka XXIX Olimpiady z Języka Francuskiego

Opiekun: mgr Swietłana Juda

Marlena Wawryszuk
Udział w finale Olimpiady z Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Mateusz Kałabun
Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz

Magdalena Jeruzalska
Finalista szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r ”.

Opiekun: mgr Stanisław Romanowski

Jakub Lewczuk
Finalista szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r ”.

Opiekun: mgr Stanisław Romanowski

Katarzyna Derlukiewicz
Finalista szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r ”.

Opiekun: mgr Stanisław Romanowski

Marlena Wawryszuk
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Katarzyna Piotrowska
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Marta Choptiana
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Beata Sidorczuk
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Marlena Wawryszuk
Zakwalifikowała się do części ustnej II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Marta Choptiana
Laureatka II Regionalnego Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego zorganizowanego przez Ośrodek Deux-Sevres.

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Magdalena Pykacz
III miejsce w II Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Swietłana Juda

Katarzyna Bagłaj
II miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Proza).

Opiekun: mgr Swietłana Juda

Monika Bartniczuk
III miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Proza).

Opiekun: mgr Swietłana Juda

Magdalena Pykacz
Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka Francuskiego.

Opiekun: mgr Swietłana Juda

Ada Szymańska
I miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Poezja).

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Aleksandra Łojewska
II miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Poezja).

Opiekun: mgr Marta Wrzosek

Marek Babkiewicz
Laureat XI Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim w etapie centralnym.

Opiekun: mgr Andrzej Czerko

Jakub Lewczuk
Wyróżnienie w Konkursie „Mój las” w etapie miejskim.

Opiekun: mgr Irena Kuźmicka



 

 

Sara Lewkowicz

Finalistaka  II edycji Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej