Rok szkolny 2015/2016

 

 

 

 

Karolina Chról

Udział w XLVI Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego

Opiekun:dr Małgorzata Chwedczuk

Bartłomiej Suzonowicz
Laureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH"

Mateusz Romaniuk
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH"

Opiekun:mgr Renata Michalczuk

Sara Lewkowicz

Finalistaka Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej

Opiekun:mgr Mirosława Mikiciuk 
mgr Agnieszka Romaniuk

Marta melaniuk

  1. miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Moskwie

Patrycja Abramowska

2. miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Moskwie

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk

Paulina Demczuk

2. miejsce w III Rejonowym Konkursie Ortograficznym

Patrycja Abramowska

Marta Melaniuk

Udział w III Rejonowym Konkursie Ortograficznym

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk

 

Rok szkolny 2014/2015

Piotr Zajączkowski
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Bartłomiej Suzonowicz
Otrzymał stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Marta Melaniuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Marta Wasyluk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Aleksandra Martyniuk
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Martyna Lewandowska
Otrzymała stypendium w ramach „Lubelskiego programu pomocy
stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"

Bartłomiej Suzonowicz
Otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska 
Złote Pióro

Sara Lewkowicz
Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska 
Złote Pióro

Karolina Chról
Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji  Publicznej

Opiekun:mgr Andrzej Czerko

Karolina Chról

Martyna Janczuk

Eliza Staszczuk

Maciej Barmosz

Aleksandra Tomaszewska

Agnieszka Kraszkiewicz
IV miejsce w Konkursie Konkursie prawniczym dla uczniów  szkół ponadgimnazjalnych "Sprzeciw"

Opiekun:mgr Andrzej Czerko

Oktawian Poniatowski
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka"

Opiekun:mgr Renata Michalczuk

Bartłomiej Suzonowicz
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka"

Opiekun:mgr Renata Michalczuk

Zuzanna Zgorzałek

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka"

Opiekun:mgr Renata Michalczuk

Grzegorz Wakulski
Wyróżnienie w XLVI Olimpiadzie Języka Rosyjskiego

Opiekun:mgr Danuta Pawluczuk

Daniel Łobacz
Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Opiekun:mgr Teresa Kokoszkiewicz

Klaudia Krukowska
Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Opiekun:mgr Teresa Kokoszkiewicz

Marta Melaniuk

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Opiekun:mgr Małgorzata Kaczmarczyk

Paweł Osiej
Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Opiekun:mgr Teresa Zganiacz

Jakub Demidziuk
Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Opiekun:mgr Teresa Zganiacz

Michał Jakimiuk
I miejsce  w Konkursie „Bezpieczeństwo, ochrona ludności oraz I pomoc przedmedyczna”

Opiekun:mgr Robert Smędra

Artur Telaczyński
III miejsce  w Konkursie „Bezpieczeństwo, ochrona ludności oraz I pomoc przedmedyczna”

Opiekun:mgr Robert Smędra

Michał Jakimiuk

Artur Telaczyński
I miejsce  zespołowo w Konkursie „Bezpieczeństwo, ochrona ludności oraz I pomoc przedmedyczna”

Opiekun:mgr Mirosława Mikiciuk 
mgr Agnieszka Romaniuk

Michalina Domańska
Finalistaka  II edycji Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej

Opiekun:mgr Robert Smędra

Tomasz Karpiuk
 II miejsce w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język angielski

Milena Chromiec
 II miejsce w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język niemiecki

Grzegorz Wakulski
 II miejsce w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język rosyjski

Magdlena Tymoszuk
 I miejsce w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język francuski

Olga Torbicz
Wyróżnienie w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język angielski

Dariusz Romaniuk
 Wyróżnienie w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język niemiecki

Paulina Demczuk
 Wyróżnienie w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język rosyjski

Dawid Wożniak
Wyróżnienie w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych - język francuski

Martyna Janczuk

Eliza Staszczuk

Dorota Szmulik
I miejsce  zespołowo w Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Patronce pt. „PLATER kontra PLATER”

Opiekun:mgr Andrzej Czerko

Agnieszka Pietruczynnik

  III miejsce w I Bialskim Konkursie Literackim w kategorii proza