Najważniejsze, liczące się sukcesy i osiągnięcia sportowe II LO im Emilii Plater w latach 1978-2008

 

    Osiągnięcia sportowe Platerki zostały realizowane przez organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów, a także poprzez uczestnictwo w imprezach sportowych.

    Dzięki dyrektorowi szkoły w tych latach p. R. Jarockiemu, p. C. Mierzwińskiej, p. Z. Borysewiczowi i p. R. Gałązce uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w następujących sekcjach sportowych: piłki ręcznej dziewcząt i chłopców, koszykówki dziewcząt i chłopców, siatkówki dziewcząt i chłopców, piłki nożnej i tenisa stołowego. Zajęcia z uczniami w okresie międzywojennym prowadzili Stefania Kwiatkowska, Aniela Kubalska,  Jadwiga Pławska i  Zofia Aleksandrowicz. W okresie powojennym nad sprawnością fizyczną czuwali Urszula Demczuk, Sławomir Ciejpa, Stefan Włostowski, Jerzy Książek, Zofia Złomaniec, Waldemar Godlewski, Anna Godlewska, Jarosław Mazur, Radosław Smarzewski, Agnieszka Sokolnicka, Małgorzata Kapela, Jacek Syryjczyk oraz obecnie pracujący Zbigniew Trzciński (od 1978r.) Małgorzata Domanowska (od 1992r.), Iwona Wojdakowska (1994r.), Marek Romaniuk( od 2006r.), Marcin Mincewicz (od 2008r.) i Wojciech Sarul (od 2009r.).

 

                   OTO NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE:

  • 1980r. - III miejsce
  • 1983r. -I miejsce
  • 1997r. - V miejsce
  • 1998r. - VI miejsce
  • 2001, 2002, 2003,2004,2005r. – II miejsce
  • 2006r. - V miejsce
  • 2007r. – IV miejsce

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT:

-    Finał Miasta Biała Podlaska –II miejsce -2001r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska- III miejsce – 2002r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska – II miejsce – 2003r.
-    Finał Miasta Rejonowego Województwa Lubelskiego – I miejsce -2004r.
-    Finał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt ,,Licealiada 2004” – VIII    miejsce – 2004r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska – II miejsce
-    Finał Rejony – II miejsce – 2005r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska – 2006r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska –III miejsce – 2007r.

PODLASKA LIGA KOSZYKÓWKI:

  • 2001r. - III miejsce
  • 2002r. - III miejsce
  • 2003r. – II miejsce
  • 2004r. – I miejsce
  • 2005r.- I miejsce
  • 2006r.- IV miejsce
  • 2007r. - IV miejsce

    Trzon zespołu stanowili uczniowie: Cieszyńska Patrycja, Mężyk Justyna, Ułasiuk Judyta, Martychowiec Marta, Pietkiewicz Edyta, Fedoruk Izabella, Mazurek Aneta, Józefaciuk Karolina, Kowaluk Anna, Żółkowska Marta, Jaroszewska Marzena, Martchowiec Małgorzata, Juchimiuk Katarzyna, Jaroć Malwina, Morange Anna, Marczuk Katarzyna, Celińska – Mysław Kamila, Woźniak Aleksandra, Konieczna Magda, Czyżak Joanna, Hordejuk Katarzyna, Dąbrowska Wioletta, Kaliszuk Dąbrówka, Marczuk Barbara.

    W latach 80- tych koszykarki i koszykarze II LO osiągnęli znaczące osiągnięcia. Do wyróżniających zawodników należeli: Dydycz Anita, Małek Jolanta, Hałub Anna, Kowaluk Joanna.

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW:

    W latach 80-tych i 90-tych szkoła mogła poszczycić się wieloma sukcesami swoich podopiecznych. Wyróżniającymi zawodnikami był późniejszy zawodnik AZS-AWF Paweł Wołosz, Makarewicz Grzegorz, Nazaruk Mariusz. Wyniki z lat 2000.

-    Finał Miasta Biała Podlaska – IV miejsce – 2004r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska i Rejonu – III miejsce – 2005r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska – III miejsce – 2006r.
-    Finał Miasta Biała Podlaska – II miejsce – 2007r.

PODLASKA LIGA KOSZYKÓWKI:

  • 2003r. – III miejsce
  • 2004r. – VI miejsce
  • 2005r. – V miejsce
  • 2006r. –III miejsce
  • 2007r. – II miejsce

    W podstawowym składzie startowali: Kuczer Bartłomiej, Sikora Piotr, Szewczuk Radosław, Niedzielski Tomasz, Ignatiuk Paweł, Olszewski Łukasz, Masalski Dominik, Gajda Michał, Nużyński Mateusz, Zabłocki Łukasz, Wróblewski Michał, Jaszczuk Bartosz, Andrukiewicz Krzysztof, Stańczuk Dariusz, Kowaluk Tomasz, Myć Rafał, Sokołowski Robert, Marzec Krzysztof, Struk Paweł, Kolec Robert, Borkowski Łukasz, Posadzki Kamil, Stefaniuk Tomasz i Borysiuk Paweł.

TENIS STOŁOWY DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW:

  • Finał Mistrzostw Województwa bialskopodlaskiego dziewcząt w 1980, 1984,1986,1988r. - I miejsce
  • Finał Mistrzostw Województwa bialskopodlaskiego chłopców w 1982, 1989, 1990r. -III miejsce
  • Finał Mistrzostw Województwa bialskopodlaskiego chłopców – 1984r. – I miejsce
  • Finał Mistrzostw Województwa bialskopodlaskiego chłopców – 1987r. – II miejsce
  • Finał Mistrzostw Województwa bialskopodlaskiego dziewcząt– 1987, 1989r. – II miejsce

    Najlepszymi zawodnikami w tym okresie byli: Pokora Adam, Białecki Mirosław, Szydło Ireneusz, Marczuk Ryszard, Koroluk Danuta, Białecka Elżbieta, Pożaroszczuk Wiesława, Najdynor Renata.

OSIĄGNIĘCIA W LATACH 1990-2008:

- Finał Miasta Biała Podlaska dziewcząt – II miejsce – 2002r.
- Finał Miasta Biała Podlaska chłopców – II miejsce – 2002r.
- Finał Miasta Biała Podlaska chłopców – II miejsce – 2003r.
- Finał Miasta Biała Podlaska dziewcząt –III miejsce – 2003r.
- Finał Miasta Biała Podlaska dziewcząt – II miejsce – 2004r.
- Finał Miasta Biała Podlaska chłopców – II miejsce- 2004r.
- Finał Miasta Biała Podlaska dziewcząt –III miejsce – 2005r.
- Finał Miasta Biała Podlaska chłopców – III miejsce-2005r.
- Finał Miasta Biała Podlaska dziewcząt – II miejsce – 2006r.
- Finał Miasta Biała Podlaska chłopców – II miejsce- 2006r.

    Szkoły reprezentowali: Emil Grochowiec, Niczyporuk Marek, Władzimiruk Monika, Kozysa Agata.

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW:

    W latach 1978-79 członkami kadry spartakiadowej Województwa bialskopodlaskiego w piłce siatkowej byli: Rozporski Roman, Aftaruk Zbigniew, Demczuk Marek, Trochimiuk Krzysztof, Śmiechowski Mirosław, Kwiatkowski Eugeniusz, Wróblewski Marek.

    W latach 2001-2008 chłopcy zajmowali w mieście lokaty od II do IV miejsca.

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT:

    W latach 80-tych sekcja siatkówki uczestniczyła w rozgrywkach o mistrzostwo województwa bialskopodlaskiego szkół średnich. Osiągnęła dużo sukcesów sportowych plasując się w pierwszej trójce w 1980r. II miejsce. Najlepszymi zawodnikami w sekcji były uczennice: Kozłowska Bożena, Sawicka Urszula, Obszańska Marlena, Kowalczuk Iwona, Alikowska Maja, Danielewicz Dorota i Biała Joanna.

    Bardzo dobre wyniki w zawodach piłki siatkowej osiągnęły dziewczęta w latach dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych:

  • Finał Wojewódzki – III miejsce – 1997r.
  • Finał Wojewódzki- II miejsce – 1998 i 1999r.
  • I miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska
  • I miejsce w  Finale Rejonu
  • I miejsce w Wojewódzkich Licealiadach Młodzieży szkolnej  w Tomaszowie   Lubelskim w 2001r.
  • II miejsce w Finale Miasta –2002r.
  • I miejsce w Finale Miasta i Rejonu Biała Podlaska oraz III miejsce w Wojewódzkich Licealiadach w Tomaszowie Lubelskim –2003r.  
  • I miejsce w Finale Miasta i Rejonu Biała Podlaska oraz I miejsce w Wojewódzkich Licealiadach Młodzieży szkolnej w Białej Podlaskiej –2004r. 
  • I miejsce w Finale Miasta, Rejonu Biała Podlaska i II miejsce w Wojewódzkich Licealiadach Młodzieży szkolnej w Bełżycach – 2005r.
  • II miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska w 2007r.

    Najlepsze zawodniczki: Anna Matysiak, Ewelina Świć, Jolanta Panasiuk, Diana Lewczuk, Marta Maciejczyk, Aneta Łubik, Katarzyna Kamińska, Paulina Gajewska, Izabela Litwiniuk, Justyna Żeleźnicka, Magda Rzymowska, Anna Sadownik, Iwona Wasilewska, Paulina Pomorska, Małgorzata Jarzyna, Magda Tokarska, Katarzyna Mularczyk.

         BIEGI PRZEŁAJOWE I LEKKOATLETYKA:

    Dużymi sukcesami w 70- tych latach może pochwalić się uczennica Jolanta Danielewicz, która w biegach przez płotki w kategorii juniorek zdobyła tytuły Mistrzostwa na Spartakiadzie Młodzieży i Mistrzostwach Polski.

    Szkoła może pochwalić się znacznymi sukcesami:

  • I miejsce w Mistrzostwach Województwach w biegu 4*100m – 1997r.
  • w skoku wzwyż, rzut oszczepem, skok w dal, pchniecie kulą oraz biegach
  • lekkoatletki i lekkoatleci zajęli czołowe miejsca w lidze szkolnej ( w latach 1990- 1998-    II miejsce)
  • uczennica Beata Chazan zajęła w 2006r. III miejsce w woj. Lubelskim a Magdalena NiemczukIX miejsce w biegach przełajowych. Natomiast w 2007 roku Beata Chazan zdobyła Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych. Została tez członkiem kadry narodowej.
  • Beata Chazan zajęła I miejsce w biegu juniorek na dystansie 3000m w Mistrzostwach Zrzeszeń LZS i szkół w Biegach  Przełajowych w Stargardzie w  2007r., oraz III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów na dystansie 3000 m
  • Marcin Chilkiewicz zajął II miejsce w Biegach ulicznych Licealiady w Janowie Podlaskim i Białej Podlaskiej w 2007r.
  • II miejsce w Sztafetowych Biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w 2001, 2003, a III miejsce w 2004 i 2007r.
  • I miejsce w Mieście Biała Podlaska w sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w 2004r.
  • II miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w 2005r.

    Najlepsi lekkoatleci tych lat to: Chazan Beata, Siekierska Iwona, Niemczuk Magdalena, Potapczuk Mirosław, Kleszko Agnieszka, Zadroźniak Jan, Pyndryk Ireneusz, Puchacz Marek, Jurkowski Piotr, Sikora Anna, Jaworska Magda, Bergier Anna, Chomicz Marata, Chwedoruk Marcin, Semeniuk Jacek, Doroszuk Justyna, Szymańska Marta, Naumiuk Monika, Semeniuk Łukasz, Lewczuk Marta, Romaniuk Marta.

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT:

  • Mistrzostwa Województwa – I miejsce – 1980, 1985, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991r.

    Uczennice grały również w klubie MKS ,,ŻAK”, który występował w lidze kielecko- lubelskiej ligi juniorek młodych i juniorek. W sezonie 1987/88 zajęły III miejsce w lidze strefowej juniorek.

    Podstawowy skład stanowią następujące zawodniczki: Orzechowska Barbara, Kozłowska Agnieszka, Cywkowska Anna, Maksymiuk Katarzyna, Dydycz Anita, Król Jolanta, Kozak Edyta, Litwiniuk Joanna, Sierpotowska Katarzyna, Żółkowska Mirosława, Kobylińska Małgorzata, Antoniuk Agata, Pinczuk Marta, Miłaszewska Katarzyna.

  • Finał Miasta – I miejsce i II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w 2000r.
  • Finał Miasta – II miejsce – 2002r.
  • I miejsce w Finale Miasta Rejonu w Łukowie i awans do finałów wojewódzkich – 2003r.
  • V miejsce w Finałach Wojewódzkich rozegranych w Chełmie
  • I miejsce w Gali Piłki Ręcznej w ,,Platerce” – 2003 i w 2006r.
  • I miejsce w finale Miasta Biała Podlaska w 2004r.
  • II miejsce w finale Miasta Biała Podlaska w 2005, 2006, 2007r.
  • III miejsce w finale Miasta Biała Podlaska w 2008 r.

    Najlepszymi zawodniczkami były: Celińska- Mysław Kamila, Biskupska Beata, Matyja Magda, Wilbik Iwona, Lewczuk Monika, Mazur Małgorzata, Oponowicz Agnieszka, Mężyk Justyna, Cieszyńska Patrycja, Taranowicz Ewelina, Piechocka Marta, Chuda Katarzyna, Ułasiuk Gabriela, Juchimiuk Katarzyna, Lewtak Katarzyna, Andrusiewicz Karolina, Kładź Sylwia, Szandecka Magda, Wiącek Magdalena, Gdula Anna, Marczuk Monika i Maciak Marta.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW:

  • Finał Wojewódzki Mistrzostw SZS – I miejsce – 1979, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987 oraz II miejsce 1980 i 1988r.
  • I miejsce w turniejach w Łosicach i w Białej Podlaskiej 1983 i 1984r.
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim 1 1989, 1990r.
  • I miejsce w Finale Wojewódzkim SZS w 1992, 1996 oraz II miejsce w 1997 i 1998r.

    Najlepsi szczypiorniści tych lat to: Sobolewski Marek, Dorosz Dariusz, Panasiuk Sławomir, Pyndryk Ireneusz, Kwapień Mirosław, Borkowski Robert, Makarewicz Grzegorz, Semeryło Tadeusz, Makarewicz Tomasz, Chomiuk Waldemar, Dylik Dariusz, Rozporski Zbigniew, Gajewski Andrzej, Ignatiuk Jacek, Rychliński Jarosław, Frańczuk Jerzy, Czech Jędrzej, Dymicki Dariusz, Stepanów Krzysztof, Stępanow Artur, Kuszneruk Marek, Adameczek Radosław, Jurkowski Piotr, Daniluk Zbigniew, Kozakiewicz Jarosław, Pokora Adam, Silczuk Waldemar, Horeglad Wojciech, Grabarz Krzysztof, Makarewicz Piotr, Kacik Andrzej, Mincewicz Marcin, Pieńkowski Tomasz, Sokołowski Paweł, Denicki Artur, Łysakowski Marcin, Sokołowski Maciej, Struk Jarosław, Maliszewski Wojciech, Wójcik Jarosław.

    W latach 1999-2007 piłkarze ręczni w ramach Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w 2000r. zostali wicemistrzami, a w 2001r. zajęli VIII miejsce w Polsce. W 2002r. awansowali do finałów Mistrzostw Polski. Wielu uczniów wystąpiło w drużynie AZS Biała Podlaska w rozgrywkach ekstraklasy i I ligi piłki ręcznej.

    Piłkarze ręczni zajmowali czołowe lokaty w rozgrywkach województwa lubelskiego:

  • I miejsce w Finale Miasta i Rejonu Biała Podlaska oraz IV miejsce w Wojewódzkich Licealiadach w Biłgoraju w 1999r.
  • I miejsce w Finale Miasta i Rejonu Biała Podlaska w 2000r.
  • I miejsce w Finale Miasta i Rejonu Biała Podlaska oraz II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Lubartowie w 2002r.
  • III  miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska w 2005r.
  • I miejsce w Gali Piłki Ręcznej ,,Platerki” w 2003 i 2004r.
  • I miejsce w Finale Miasta i Rejonu Biała Podlaska oraz IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie  w Lublinie w 2007r.
  • I miejsce w Finale Miasta i Rejonu Biała Podlaska oraz III w Wojewódzkiej Licealiadzie w Puławach w 2008r.

    Zawodnikami, którzy wnieśli swój istotny udział w sukcesach piłki ręcznej byli: Zając Paweł, Kwiecień Kamil, Denisiuk Rafał, Jezior Łukasz, Panasiuk Łukasz, Bajbak Michał, Cybulski Janusz, Wasilewski Maciej, Olik Arkadiusz, Trela Antoni, Wielgus Grzegorz, Koszołko Łukasz, Parafiniuk Michał, Kozioł Artur, Kachniarz Michał, Michalczuk Karol, Kowalski Artur, Gołąbczyk Michał, Slużyński Mateusz, Wawrzyniak Rafał, Kozak Michał, Mazur Mateusz, Zieliński Piotr, Mielnik Paweł, Wielgus Jakub, Bednarczyk Łukasz, Wawryniuk Przemysław, Suzonowicz Tomasz i Adamiuk Łukasz.

PŁYWANIE:

- Finał Miasta w Pływaniu sztafetowym dziewcząt – III miejsce w 2001, 2002, 2004r.
- Finał Miasta w Pływaniu sztafetowym Chłopców – III miejsce w 2002r i w II miejsce w 1996r.

    Najlepsi pływacy: Artur Mironiuk, Marcin Raczyński, Marcin Łysakowski, Monika Naumiuk.

PIŁKA NOŻNA:

    Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w turniejach o Mistrzostwo Miasta Białej Podlaskiej w latach 1978-2008. najlepsi z nich uczestniczyli również na treningach klubów sportowych w Białej Podlaskiej.
    Są to: Matusewicz Mirosław, Wieliczuk Sławomir, Makarewicz Jarosław, Płandowski Dariusz, Połynka Mateusz, Bodzak Marcin, Gruszecki Piotr, Wasiak Michał, Bąkowski Kamil, Głuszczuk Maciej, Beczek Dawid, Harasimiuk Przemysław, Bogucki Grzegorz, Łasocha Maciej.

KORFBAL:

 

    Uczniowie II LO Plater reprezentowali naszą szkołę w korfbalu.

    Do najlepszych należały: Joanna Czyżak, Barbara Marczuk, Katarzyna Hordejuk, Paweł Konopka, Jaszczuk Bartosz, Jaworska Magdalena.

 

TAEKWONDO:

    W szkole uprawiali taekwondo: Siarkowski Dariusz, Olesiejuk Dominika, Wołosz Marcin, Mazurek Tomasz, Sokołowski Maciej, Raczyński Mariusz i Sadowski Rafał.

TENIS ZIEMNY:

    Najlepsi uczniowie uprawiający tenis ziemny to: Tokarzewska Magda, Trela Antoni, Ewa Malczuk.

 

 

***

Autor pracy zwracając się do zainteresowanych prosi o względną tolerancje w ocenie przedstawionej próby chronologii. Mając do dyspozycji niekompletny materiał archiwalny z powodu braku kroniki sportowej, opracowań źródłowych zmuszony był do wielu uogólnień.

         Jednocześnie pragnie podziękować koledze Henrykowi Kwiatkowskiemu za opracowanie galerii ze zdjęciami z zawodów sportowych.

Opracował:
,,trzydziestoletni” pracownik ,,Platerki”
- Zbigniew Trzciński

PlaterzankaPUCHARYPUCHARYPUCHARYDYPLOMDYPLOMDYPLOMDYPLOMDYPLOMDYPLOMDYPLOMDYPLOMDYPLOMObóz sportowy w Sierpcu – 1988 r.Reprezentacja Platerki w piłce ręcznej 1987-1990 r.Finał Wojewódzki piłka ręczna I miejsce 1996 rFinał Mistrzostw Polski w koszykówce VIII miejsce Sosnowiec 2004 rFinał Wojewódzki piłka ręczna II miejsce Lubartów 2002 rFinał Wojewódzki piłka ręczna V miejsce Chełm 2004 rFinał Wojewódzki piłka siatkowa I miejsce 2004 r.Finał Wojewódzki piłka siatkowa I miejsce  Tomaszów Lubelski 2001 r.Reprezentacja szkoły koszykówka dziewcząt III finał powiatu 2006 - 2007r.Reprezentacja szkoły piłka ręczna chłopców IV miejsce finał wojewódzki 2006 - 2007 r.Reprezentacja szkoły piłka reczna dziewcząt II miejsce finał powiatu 2006 - 2007r. Piłka Ręczna  Finał Wojewódzki III miejsce Piłka Ręczna  Finał Wojewódzki III miejsce Piłka ręczna  dziewczat 2008 r.Koszykówka dziewczątkoszykówka chlopców 2008 r.JASTARNIAJASTARNIA

 

  • Osiągnięcia Sportowe 2006/2007 +

      KOSZYKÓWKA 12.12.2006 r V Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2007/2008 +

      LEKKOATLETYKA 19.09. 2007r. Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Terespol Reprezentacja naszej szkoły DZIEWCZĘTA miejsce kategoria wiekowa Izdebska Aneta Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2008/2009 +

      GRY ZESPOŁOWE 02.04.2009r. Piłka Ręczna Chłopców II miejsce podczas Gali Piłki Ręcznej organizowanej przez II LO im. E. Plater Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2009/2010 +

      LEKKOATLETYKA 26.09.2009r. Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców Finał Miasta i Powiatu Biała Podlaska KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT   Liczba Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2010/2011 +

    LEKKOATLETYKA Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Terespol 22.09.2010 Reprezentacja naszej szkoły Lp. DZIEWCZĘTA miejsce Kategoria wiekowa 1 Katarzyna Samociuk Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2011/2012 +

    Koszykówka   Koszykówka Chłopców Finał Powiatu Biała Podlaska 25.01.2012 r. Reprezentacja II LO V miejsce   Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2012/2013 +

      Koszykówka   Koszykówka Chłopców Finał Powiatu  Biała Podlaska Reprezentacja II LO IV    Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński Koszykówka Dziewcząt Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2013/2014 +

      Koszykówka   Koszykówka Chłopców Finał Powiatu  Biała Podlaska Reprezentacja II LO IV    Opiekun: Pan Zbigniew Trzciński Koszykówka Dziewcząt Więcej...
  • Osiągnięcia Sportowe 2014/2015 +

          Dyscyplina     Zajęte miejsce Sztafeta Biegi przełajowe dziewczyn 4 Sztafeta biegi przełajowe chłopców 4 Indywidualny tenis Więcej...
  • 1